Soyak Evostar yüzde 10 indirimli

Soyak Evostar'da 36 ay yüzde 0 faiz, peşinde yüzde10 indirim ya da 120 ayda yüzde 0,75 faiz oranlı kredi fırsatı uygulanıyor

Soyak Evostar yüzde 10 indirimli

Soyak Evostar Halkalı’da Soyak Yapı tarafından inşa ediliyor. Soyak Evostar'da hemen teslim avantajı ayrıcalıklı ödeme planlarıyla fırsatlar sunuluyor.
Soyak Evostar 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere toplam 1.515 adet daireden meydana geliyor. Soyak Evostar satılık daire büyüklükleri 31 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor. Halkalı Soyak Evostar’da basketbol sahası, dinlenme alanları, fitness center, yüzme havuzu, voleybol sahası, sauna ve buhar odası ayrıca çocuk oyun alanları imkanları bulunuyor.

Soyak Evostar fiyatları
1+1 daireler 189 bin 500 TL
2+1 daireler ise 299 bin TL’den satışa sunuluyor

Soyak Evostar 

Soyak Evostar ödeme planı
Soyak Evostar ödeme planı kapsamında isterseniz 36 Ay %0 faiz, isterseniz peşinde %10 indirim, isterseniz 120 ayda %0,75 faiz oranlı kredi kampanyalarından size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu kampanya için son gün ise 31 Ekim 2014.

Soyak Evostar nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Soyak Evostar Halkalı’da konumlandırılıyor.

Soyak Evostar 

Soyak Evostar nasıl gidilir?
Halkalı’da Soyak Yapı tarafından hayata geçirilen Soyak Evostar yol tarifi şöyle:
TEM’den gelirken: TEM otoyolunun her iki yönünden de Havaalanı tabelaları takip edilerek Basın Ekpres yoluna ulaşılır, yoldaki ilk sapak olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar satış ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek, Soyak Evostar 1. Etap girişi A1 blokda bulunan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

E5’ten gelirken: E5 otoyolunun her iki yönünden de, TEM'e bağlantı yolu olan Basın Ekpres yoluna girilir. Hürriyet Gazetesinin binası geçildikten sonra ilk çıkış olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar satış ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek, Soyak Evostar 1. Etap girişi A1 blokda bulunan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

Soyak Evostar iletişim bilgileri
Soyak Evostar adres: Altınşehir İstanbul Caddesi Küçükçekmece / İstanbul
Telefon : 444 8 795

 

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Evostar