Soyak Evostar

Soyak Evostar ödemeleri Ağustos sonuna kadar yüzde 10 indirimli bir şekilde konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor

Soyak Evostar

Soyak Yapı projesi olan Soyak Evostar 40 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Halkalı’da yer alan Soyak Evostar 1.515 adet daireden meydana geliyor. Soyak Evostar daireleri 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçeli dairelerden oluşuyor. Soyak Evostar satılık daire büyüklükleri 31 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslim edilen Soyak Evostar daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı da sağlıyor.Soyak Evostar sosyal donatıları
-Basketbol sahası,
-Dinlenme alanları,
-Fitness center,
-Yüzme havuzu,
-Voleybol sahası,
-Sauna ve buhar odası,
-Çocuk oyun alanları,
-Güvenlik.

Soyak Evostar fiyat listesi ve ödeme planı
Soyak Evostar Ağustos ayı kampanyası kapsamında satış fiyatları 1+1 daireler 185 bin 500 TL’den, 2+1 daireler ise 259 bin 500 TL’den başlıyor. Soyak Evostar ödeme planı kapsamında ise dayalı döşeli daireler 0 faiz 36 ay vade ile, peşin alımlarda yüzde 10 indirim ile satışa sunuluyor.Soyak Evostar nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Soyak Evostar Halkalı’da konumlandırılıyor.

Soyak Evostar adres bilgileri: Altınşehir İstanbul Caddesi Küçükçekmece / İstanbul

Soyak Evostar nasıl gidilir?
Halkalı’da Soyak Yapı tarafından hayata geçirilen Soyak Evostar yol tarifi şöyle:

TEM’den gelirke: TEM otoyolunun her iki yönünden de Havaalanı tabelaları takip edilerek Basın Ekpres yoluna ulaşılır, yoldaki ilk sapak olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar satış ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek, Soyak Evostar 1. Etap girişi A1 blokda bulunan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

E5’ten gelirken: E5 otoyolunun her iki yönünden de, TEM'e bağlantı yolu olan Basın Ekpres yoluna girilir. Hürriyet Gazetesinin binası geçildikten sonra ilk çıkış olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar satış ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek, Soyak Evostar 1. Etap girişi A1 blokda bulunan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

Soyak Evostar iletişim bilgileri
Telefon : 444 0 79

Soyak Evostar projesi ile ilgili detayları www.emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Evostar