Soyak Evostar

Halkalı'da bulunan Soyak Evostar toplam 1.515 adet daireden meydana geliyor

Soyak Evostar

Soyak Yapı projesi olan ve Halkalı’da yer alan Soyak Evostar 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere toplam 1.515 adet daireden meydana geliyor. Soyak Evostar satılık daire büyüklükleri 31 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor. Soyak Evostar konut sahibi olmak isteyenler birçok sosyal donatıdan fayda sağlayabiliyor. Halkalı Soyak Evostar özellikleri arasında basketbol sahası, dinlenme alanları, fitness center, yüzme havuzu, voleybol sahası, sauna ve buhar odası ayrıca çocuk oyun alanları imkanları bulunuyor.

Soyak Evostar fiyat listesi

1+1 daireler 185 bin TL ile 210 bin 500 TL arasında değişiyor,
2+1 daireler 259 bin 500 TL ile 424 bin 500 TL arasında değişiyor,
2+1 bahçe dubleks daireler 405 bin 500 TL,
3+1 daireler 439 bin 500 TL.

Soyak Evostar ödeme planı
Soyak Evostar ödeme planı kapsamında ise minimum yüzde 1 peşinat ile ev sahibi olma imkanı bulunuyor. 120 aya kadar vadelerin gerçekleştiği Soyak Evostar ödemelerinde 36 aya kadar sıfır, 120 aya kadar yüzde 0.75 faiz oranı uygulanıyor.

Soyak Evostar nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Soyak Evostar Halkalı’da konumlandırılıyor.

Soyak Evostar adres bilgileri: Altınşehir İstanbul Caddesi Küçükçekmece / İstanbul

Soyak Evostar nasıl gidilir?
Halkalı’da Soyak Yapı tarafından hayata geçirilen Soyak Evostar yol tarifi şöyle:
TEM’den gelirken: TEM otoyolunun her iki yönünden de Havaalanı tabelaları takip edilerek Basın Ekpres yoluna ulaşılır, yoldaki ilk sapak olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar satış ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek, Soyak Evostar 1. Etap girişi A1 blokda bulunan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

E5’ten gelirken: E5 otoyolunun her iki yönünden de, TEM'e bağlantı yolu olan Basın Ekpres yoluna girilir. Hürriyet Gazetesinin binası geçildikten sonra ilk çıkış olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam ediniz. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin site girişine ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar satış ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek, Soyak Evostar 1. Etap girişi A1 blokda bulunan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

Soyak Evostar iletişim bilgileri
Telefon : 444 0 79

 

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Evostar