Soyak Holding Türkiye’yi temsil edecek

European Business Awards’da Türkiye’yi temsil edecek firmalar arasında yer alan Soyak Holding’in videosu halk oylaması için yarışmanın web sayfasında yerini aldı

Soyak Holding Türkiye’yi temsil edecek

21 Kasım 2013 / emlakwebtv
European Business Awards ödül programı kapsamında ülkemizden seçilen 40 Ulusal Şampiyon’dan biri olan Soyak’ın yarışmanın ikinci aşaması olan halk oylaması için hazırladığı tanıtım videosu 11 Kasım 2013 tarihinden itibaren yarışmanın internet sitesinde yer almaya başladı. Tüm dünyadan dileyen herkesin http://www.businessawardseurope.com adresinden oy kullanabileceği etkinlik, 2 Ocak 2014’e kadar sürecek.

Yarışma kurallarına göre 1 mail adresinden 1 defa oy kullanılabilecek
European Business Awards ödül programının Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik (Environmental & Corporate Sustainability) kategorisinde Türkiye’yi temsil etme hakkını kazanan ve dünyanın pek çok itibarlı şirketiyle aynı kategoride yarışacak olan Soyak Holding’e oy vermek isteyenler internet sitesinde Country (Ülke) ya da Category (Kategori) bölümlerini tıklayarak videoyu izleyebilecekler ve ardından oy verme işlemini gerçekleştirebilecekler. Yarışma kurallarına göre 1 mail adresinden 1 defa oy kullanılabilecek.

Çelenk: “Halk oylaması ve jürinin değerlendirmeleri sonucunda 2013-2014 European Business Awards sonuçlarını heyecanla bekliyoruz”
Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik konusunda Soyak’ın yaptığı çalışmaları tanıtım videosunda anlatan Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü F. Fatma Çelenk, Soyak Holding olarak European Business Awards’ta Türkiye’yi temsilen ulusal finalistler arasında yer almaktan büyük heyecan duyduklarını belirterek, “Halk oylaması ve jürinin değerlendirmeleri sonucunda 2013-2014 European Business Awards sonuçlarını heyecanla bekliyoruz” dedi.

Halk oylamasının yarışmanın en önemli bölümü olduğunu belirten European Business Awards’un CEO’su Adrian Tripp, geçen yıl 35 bin oy verildiğini bu sene 7 hafta boyunca bu rakamın çok üstünde katılım beklediklerini sözlerine ekledi.

European Business Awards, Avrupa'nın en parlak şirketlerinin dahil olduğu; temelinde yenilikçilik, iş mükemmelliği ve sürdürülebilirlik gibi üç farklı alanda şirketlerin yarıştığı bir ödül programı. Ödül programında, sorumlu hareket ederek faaliyet gösterdikleri alanda sosyal hayatı ve çevreyi olumlu etkileyen aynı zamanda yenilikçi ve başarılı uygulamalarla görünürlük ve gelişimlerini yükselten şirketler yarışıyor. Ödül programının ilk aşamasında ulusal şampiyonlar seçilirken bir sonraki aşamada şirketler uluslararası Ruban d’Honneur unvanı için yarışıyorlar. Geçen sene yarışmaya katılan 28 Avrupa birliği üyesi ülke ( Türkiye, Ermenistan, Gürcistan ve Kazakistan’da dahil) şirketlerinin toplam iş hacmi 1 Trilyon Avro’ya ulaştı. İnsan kaynağı olarak bakıldığında bu şirketlerde toplamda 2.7 milyon insana istihdam sağlanıyor.

Firma Bilgisi: Soyak