Soyak İzmir Projeleri!

İzmir Karşıyaka'da Soyak tarafından hayata geçirilen Soyak İzmir projelerini derledik

Soyak İzmir Projeleri!

İzmir Karşıyaka'da Soyak tarafından hayata geçirilen Soyak İzmir projelerini derledik. 

Soyak İzmir Projeleri

Soyak Siesta 3
Soyak İzmir projelerinden olan Soyak Siesta 3 projesi, 343 adet daireden meydana geliyor. 62 bin metrekarelik alanda yükselen Soyak Siesta 3, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşuyor. Projede daire büyüklükleri ise 83 metrekareden başlıyor. Yatırım ve oturum amaçlı tercih edilen Soyak Siesta 3 projesi körfez manzarasına hakim. 

Soyak Siesta Blue
Soyak Siesta Blue 285 adet daireden oluşuyor. Soyak İzmir Siesta Blue’da 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri bulunuyor. Soyak Siesta Blue 13 bin metrekarelik arazi üzerinde Karşıyaka’da yükseliyor. Soyak Siesta Blue projesi metro ve alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

Soyak İzmir Siesta Oxygen
Soyak İnşaat tarafından İzmir Karşıyaka’da hayata geçirilen Soyak Siesta Oxygen projesinde yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, kapalı otopark gibi sosyal ayrıcalıklar yer alıyor. 

Soyak Siesta O2
Soyak Siesta O2 projesi, İzmir Karşıyaka'da yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+2 konut seçeneklerinin yer aldığı Soyak İzmir Siesta O2 projesi 288 adet daireden meydana geliyor. Projede teslimler Aralık 2015'te yapılacak. Yüksek, manzaralı bir sire olarak tanımlanan projede ısı tasarrufu sağlayan camlar kullanılıyor. 

Soyak Siesta Energy
26 bin metrekare arsa alanında konumlanan Soyak İzmir Siesta Energy projesi 343 adet daireden meydana geliyor.. 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana gelen Soyak İzmir satılık daire büyüklükleri 81 ila 115 metrekare arasında değişiyor. 

Firma Bilgisi: Soyak