Soyak Konforia Bahçeşehir'de yükseliyor

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasında başarılı projelere imza atan Soyak Yapı, Soyak Konforia ile projelerine yenisini ekliyor

Soyak Konforia Bahçeşehir'de yükseliyor

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasında başarılı projelere imza atan Soyak Yapı, Soyak Konforia ile projelerine yenisini ekliyor. İstanbul'un geleceği en parlak bölgesi Kuzey Bahçeşehir'de hayata geçirilen Soyak Konforia Projesi 3. havaalanı ve 3. köprü bağlantı yollarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Hızlı tren istasyonu ve metro durağına yakın konumdaki bölgenin değerinin önümüzdeki yıllarda hayata geçecek olan Kanal İstanbul Projesi ile artması bekleniyor. 

İstanbul'un ilk mega-yeşil projesi

Soyak Yapı'nın Kuzey Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Soyak Konforia Projesi, LEED Yeşil Bina Sertifikası'na uygun bina kriterleri ile toplam 5 bin konuttan oluşacak. Proje, alışveriş merkezleri ve spor alanlarının da içinde yer aldığı bir bölgede konumlanıyor.

Soyak Konforia Bahçeşehir'de yükseliyor

312 bin TL'den başlayan fiyatlarla 

Yüzde 10 peşin indirimi ya da sıfır faizli Soyak Finansmanı ile sahip olunabilecek Soyal Konforia fiyatları 2+1 dairelerde 312 bin TL'den, 3+1 dairelerde ise 372 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 2017 yılı Eylül ayında teslim edilecek olan projede yüzde 1 KDV avantajı ile uygun koşullarda satış imkanı sağlanıyor. 

''İstanbul'un geleceği burada''

Soyak Holding CEO’su Dr. Emre Çamlıbel, “Soyak Konforia Projemizi gerçekleştirmek için, ev sahipliği yaptığı ve yakın konumda bulunduğu mega altyapı projeleri nedeniyle İstanbul’un yeni merkezi olarak adlandırılan Bahçeşehir’in kuzey bölgesini seçtik. Amacımız, gelişmekte olan bu bölgede enerji tasarruflu, alışveriş ve spor alanları bulunan, toplam 5.000 konuttan oluşacak Türkiye’nin en büyük ‘yeşil bina’ projelerinden birine imza atmak. İstanbul’un geleceği burada ve biz bu bölgede ayrıcalıklı yaşamak isteyenler için satışa çıkardığımız projemizin ilk etabını 2017’de teslim edeceğiz” dedi.

Firma Bilgisi: Soyak Yapı
Proje Bilgisi: Soyak Konforia