Soyak Konforia fırsatları sürüyor

Soyak imzasıyla hayata geçirilen Konforia projesinde Ramazan Bayramı ile birlikte başlayan fırsat dönemi hafta boyunca devam edecek.

Soyak Konforia fırsatları sürüyor

Soyak imzasıyla hayata geçirilen Konforia projesinde, Ramazan Bayramı vesilesiyle başlatılan kampanya, Pazar gününe kadar devam edecek. Kampanya kapsamında Bayram Haftası'nda projeden daire alanlara özel 15.000 TL'ye kadar elektronik çek hediye edilecek.

Soyak Konforia'da fırsat dönemi
Soyak tarafından inşa edilen Konforia'da Bayram'a özel olarak geliştirilen kampanya devam ediyor. Kampanya ile birlikte Konforia'dan 2+1 tipinde daire alanlara 10 bin, 3+1 daire alanlara ise 15.000 TL değerinde elektronik çek hediye edilecek. Bahçeşehir'in kuzeyinde hayata geçirilen Konforia'da toplam 5 bin adet konut yer alıyor. 

Soyak Konforia projesi: Metrekaresi 3 bin TL
Üçüncü Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarına oldukça yakın bir lokasyonda yükselen Soyak Konforia'da 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Metrekaresi 3 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede, yüzde 10'luk peşin alım indirimi bulunuyor. 2+1 tipi dairelerin 314.000 TL'den başladığı projedi 3+1 tipi dairelerin fiyatları ise 374.000 TL.

Yüzde 1 KDV avantajıyla satışların sürdüğü Soyak Konforia'da teslimler ise Eylül 2017'de

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Konforia