Soyak Konforia

Soyak tarafından hayata geçirilen Soyak Konforia 100 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor

Soyak Konforia

Soyak tarafından hayata geçirilen Soyak Konforia 100 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 5 bin adet konutun bulunduğu Soyak Konforia satılık daire büyüklükleri 50 ile 150 metrekare arasında değişiyor. 

Soyak Konforia projesinin sosyal donatıları henüz açıklanmadı. Projede fiyatların 158 bin lira ile 298 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Hadımköy'de yükselen Konforia projesi ilk kez Dubai'de tanıtıldı. 3. Havalimanı ve 3. Köprü'ye yakın bir konumda yer alan Soyak Konforia tasarımında Tago Mimarlık imzası taşıyor. 

Soyak Konforia

Dubai'de düzenlenen fuarda yatırımcılardan yoğun ilgi gören Soyak Konforia 120 ön talep topladı. Soyak Holding Ceo'su Emre Çamlıbel, bu yeni projenin İstanbul'un merkezinde hayata geçirildiğini ve toplam 5 bin konuttan oluşacağını ve Türkiyenin en büyük yeşil bina projesi olacağını belirtti. 

İstanbul Hadımköy'de yükselen Soyak Konforia 15 katlı 40 bloktan oluşuyor. Etaplar halinde yükselecek olan Soyak Konforia projesinin ilk etap teslimi 2017 yılında yapılacak. Projede farklı konut tipleri de yer alıyor. Şimdiden ilgi gören projenin detayları merakla bekleniyor. 

Soyak Konforia adres bilgisi : Hadımköy Mahallesi Arnavutköy - İstanbul 

Soyak Konforia iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 0 795 
Web adresi : soyak.com.tr
E-posta adresi : info@soyak.com.tr

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Konforia