Soyak Konforia'da ilk fiyat fırsatı

Soyak yeni projesi "Soyak Konforia"nın satışlarına başladı. Kuzey Bahçeşehir'de hayata geçirilecek olan projenin ilk etabında 271 konut bulunuyor.

Soyak Konforia'da ilk fiyat fırsatı

Soyak'ın Kuzey Bahçeşehir'de hayata geçireceği ve toplamda 5 bin konutun yer alacağı yeni projesi Soyak Konforia'nın satışlarına başlandı. Ekim ayının başlarında satışa sunulan ve ilk etabında 271 konutun yer alacağı Soyak Konforia'nın 3'te 1'i şimdiden satıldı. Proje, Bahçeşehir Göleti'nden 7-8 dakikalık uzaklığı, 3. Köprü Bağlantı Yolları, Kanal İstanbul projesi ve 3. Havaalanı'na yakınlığıyla önemli avantajlar içeriyor. 

Dubai Cityscape'den bugüne: Soyak Konforia
Soyak'ın ön tanıtımını Dubai Cityscape Global 2015'te yaptığı Soyak Konforia kısa sürede büyük bir ilgiyle karşılandı. LEED sertifikasına uygun biçimde inşa edilen binalardan oluşan projede özellikle 2+1 ve 3+1 projelere büyük ilgi gösterildi. İlk etabında 271 adet konutu bulunacağı Soyak Konforia'da 1+1 daireler 58, 2+1 daireler 90 ve 3+1 daireler ise  120 metrekarelik genişliğe sahip olacak. 

Soyak Konforia'da ilk fiyat fırsatı

178 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Bir hafta içinde 3 bin kişinin ön talepte bulunduğu Soyak Konforia'da fiyatların 178 bin TL'den başladığı açıklandı. 2+1 dairelerin 284, 3+1 dairelerin ise 344 bin TL'den başlayan fiyatlarla satıldığı projede yüzde 1 KDV avantajıyla satış olanağı sunulacak. 

Eylül 2017'de teslim
Soyak Konforia projesinin teslim edileceği tarih olarak ise Eylül 2017 gösterildi. Farklı ödeme planlarıyla yatırımcıya seslenen proje, yüzde 10 peşinat, banka kredisi gibi imkanların yanında 24 ay Soyak Finansmanı sağlanacak.

Soyak CEO'su Dr: Emre Çamlıbel, projeye yoğun bir ilgi gösterildiğini belirterek, İstanbul'un gelişmekte olan yeni merkezinin enerji tasarruflu, alışveriş ve spor alanları bulunan toplam 5 bin konutluk projenin Türkiye'nin en büyük yeşil bina projesi olduğuna vurgu yapta. Çamlıbel:

"Bu bölgede ayrıcalıklı yaşamak isteyenler için satışa çıkardığımız projemizin ilk etabını 2017’de teslim edeceğiz.”  dedi.

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Konforia