Soyak Konforia'da ön satışlar başladı!

Soyak Konforia'da ön satışlar başladı. Soyak imzası ile yükselen Soyak Konforia 100 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Soyak Konforia'da ön satışlar başladı!

Soyak Konforia'da ön satışlar başladı. Soyak imzası ile yükselen Soyak Konforia 100 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 5 bin adet konutun yer aldığı Soyak Konforia satılık daire büyüklükleri 50 ile 150 metrekare arasında değişiyor. Soyak Konforia teslimlerinmin 2017 yılı Eylül ayında yapılması planlanıyor. 

Soyak Konforia projesinin sosyal donatıları ise henüz belli olmadı. Projede fiyatların 158 bin lira ile 709 bin 500 lira arasında değişmesi bekleniyor. Hadımköy'de inşa edilen Soyak Konforia projesi ilk kez Dubai'de tanıtıldı. Körfez yatırımcılarından büyük ilgi gören Soyak, fuarda 4 projesi ile yer aldı. En ilgi gören proje ise Konforia projesi oldu. Soyak Konforia Dubai Fuarı'nda 120 ön talep topladı.

Soyak Holding Ceo'su Emre Çamlıbel, bu yeni projenin İstanbul'un merkezinde hayata geçirildiğini ve toplam 5 bin konuttan oluşacağını ve Türkiyenin en büyük yeşil bina projesi olacağını belirtti. 3. Havalimanı ve 3. Köprü'ye yakın bir konumda yer alan Soyak Konforia tasarımında Tago Mimarlık imzası taşıyor. 

İstanbul Hadımköy'de hayata geçirilen Soyak Konforia 15 katlı 40 bloktan meydana geliyor. Etaplar halinde yükselecek olan Soyak Konforia projesinin ilk etap teslimi 2017 yılında yapılacak. Projede farklı konut tipleri de yer alıyor. Şimdiden ilgi gören projenin detayları merakla bekleniyor. Soyak Konforia'nın 

Soyak Konforia adres bilgisi : Hadımköy Mahallesi Arnavutköy - İstanbul 

Soyak Konforia iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 0 795 
Web adresi : soyak.com.tr
E-posta adresi : info@soyak.com.tr

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Konforia