Soyak Kredisi nedir?

178 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışların devam ettiği Soyak Konforia'da Soyak Kredisi imkanı ile konut sahibi olunabiliyor

Soyak Kredisi nedir?

Soyak Kredisi kapsamında Soyak Konforia projesi 178 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor. Soyak, Akbank, Yapı Kredi ve Garanti Bankası ile konut kredisi kullanılarak uygun ödeme seçeneklerini de sunuyor. Bunların dışında Soyak dünyesinde taksit imkanı da bulunuyor. 

Soyak Kredisi nedir?
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi - 4 Adet
Vatandaşlık Numarası(Nüfus cüzdanında yoksa internet dökümü gerekli. - 4 adet 
Noterden vekalet (Tapu-Abone) - 3 adet fotoğraflı asıl, 4 adet aslının fotokopisi
Not: Vekaletnamelerin süresiz olarak düzenlenmesi gerekmektedir.
Fotoğraf ( 1 adet )
Vekalaten alımlarda vekilin vekaleti - 3 adet asıl, 3 adet fotokopisi
Not: Tüm müşteriler tarafından bu evraklar Taşınmaz Satış Sözleşmesi imzalanması sırasında Soyak'a teslim edilecektir. (Kredili satışlarda krediniz onaylandıktan sonra Taşınmaz Satış Sözleşmesini imzalamak için Soyak tarafından müşteriler tek tek telefonla aranarak randevu verilecektir.

Soyak Konforia Projesi
Soyak Konforia toplam 271 adet daireden meydana geliyor. Soyak Konforia daireleri 56 metrekare ile 218 metrekare arasında değişiyor. Soyak Konforia'da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri bulunuyor. Soyak Konforia projesinde dubleks ve bahçeli daire alternatiflerine yer veriliyor. Soyak Konforia ödemelerinde banka kredisiz imkanların dışında minimum yüzde 10 peşinatla konut kredisi de kullanılıyor.

Soyak Konforia'a 12 aya kadar kredi imkanı, açık ve kapalı otopark, spor alanları, güvenlik imkanı, teslim sonrası müşteri hizmetleri de yer alıyor. Soyak Konforia fiyatları 178 bin TL ile 709 bin 500 TL arasında değişiyor. Bu fiyatlar 8 Kasım Pazar gününe kadar olup, 20 Ekim 2016 ve 20 Ağustos 2017 tarihlerinde ara ödeme yapılıyor. 

"Soyak Kredisi nedir?" Başlıklı Haberin Galerisi

Soyak Kredisi nedir?

Soyak Kredisi nedir?

Soyak Kredisi nedir?

Soyak Kredisi nedir?

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Konforia