Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia!

Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia15 katlı 40 bloktan meydana geliyor

Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia!

Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia LEED Sertifikası’na uygun bina kriterlerine uygun bir şekilde inşa ediliyor. Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia Cityscape Global 2015 fuarında yabancı yatırımcılara tanıtıldı. Büyük ilgi gören Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia toplamda 120 ön talep topladı.

Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia Tago Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia 100 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia15 katlı 40 bloktan meydana geliyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan ilk etabında 1+1’den 4+1’e kadar daire tiplerinin bulunduğu Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia satılık daire büyüklükleri 50 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor.

Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia Hadımköy bölgesinde konumlandırılıyor. 12 milyon dolar eşdeğerinde yatırımcı ilgisi göre Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia 3. Köprü ve 3. Havalimanı bölgesinde yer alıyor.

Emre Çamlıbel neler söyledi?
Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia projesi ile ilgili olarak Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel şu açıklamalarda bulundu:

Yeni projemizi İstanbul’un yeni merkezi olarak görülen 3. Köprü ve 3. Havalimanı bölgesinde hayata geçiriyoruz. Amacımız gelişmekte bu bölgede enerji tasarruflu, alışveriş ve spor alanları bulunan, toplam 5 bin konuttan oluşacak Türkiye’nin en büyük ‘yeşil bina’ projelerinden birine imza atmak. Burada hem yabancı hem de yerli yatırımcılardan aldığımız geri dönüşler bizi çok memnun etti.

Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia adres bilgileri: Hadımköy Mah. Deliklikaya Yolu üzeri Kelebekler Vadisi yanı Hadımköy/İstanbul

Soyak Kuzey Bahçeşehir projesi Konforia telefon numarası: 444 0 795

Firma Bilgisi: Soyak Yapı
Proje Bilgisi: Soyak Konforia