Soyak Kuzey Bahçeşehir Projesi nerede?

100 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen 5 bin konutluk Soyak Kuzey Bahçeşehir Projesi nerede? işte yanıtı

Soyak Kuzey Bahçeşehir Projesi nerede?

100 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen 5 bin konutluk Soyak Kuzey Bahçeşehir Projesi nerede? sorusunun yanıtına geçmeden önce proje hakkında bilgi verelim. Soyak tarafından hayata geçirilen Kuzey Bahçeşehir projesi satılık büyüklükleri 50 ile 150 metrekare arasında değişiyor. 

İlk kez Citscape Global 2015 Fuarı'nda sergilenen proje İstanbul'un ilk mega yeşil projesi olma özelliği taşıyor. 40 bloktan oluşacak Soyak Kuzey Bahçeşehir Projesi ilk etabı 2017 yılında teslim edilecek. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. 

Cityscape Global 2015 Fuarı'nda konuşan Soyak Holding CEO'su Emre Çamlıbel, "Fuarda hem yabancı hem de yerli yatırımcılardan aldığımız geri dönüşler bizi çok memnun etti.”  şeklinde konuştu. Körfez yatırımcılarının Türkiye'ye olan ilgisinin arttığını belirten Çamlıbel, '' "Körfez'den talebi sürdürülebilir kılmak için bu 3 konuda devletin desteğine ihtiyaç var. Bu 3 konuda kaydadeğer iyileştirme yapılırsa bugün yıllık 4-5 milyar dolar olan gayrimenkul kaynaklı dış sermaye girişi hızla 10-15 milyar dolarlar seviyesine yükselecektir." dedi. 
Körfez yatırımcıların ilgi odağı olan Soyak Kuzey Bahçeşehir Projesi fiyatlarının 150 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede fiyatlar, ödeme seçenekleri ve projenin özellikleri henüz belirlenmedi. Soyak Kuzey Bahçeşehir Projesi nerede? sorusunun yanıtı ise şöyle; 

Soyak Kuzey Bahçeşehir Projesi nerede? 
Soyak Kuzey Bahçeşehir Projesi, İstanbul Hadımköy'de hayata geçirilecek. Proje 3. Havalimanı ve 3. Köprü'ye yakın mesafede konumlanıyor.

Kuzey Bahçeşehir iletişim bilgileri
Adres : Hadımköy Mahallesi Arnavutköy - İstanbul
Telefon numarası : 444 0 795
Web adresi : soyak.com.tr
e-posta adresi : info@soyak.com.tr

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Kuzey Bahçeşehir