Soyak Mavişehir Optimus’ta yıl sonu şenliği

Soyak, İzmir’de yer alan Soyak Mavişehir Optimus projesinde 31 Aralık’a kadar sürecek çok avantajlı bir kampanya başlatıyor

Soyak Mavişehir Optimus’ta yıl sonu şenliği

15 Aralık 2012 / emlakwebtv
Soyak, İzmir’in ilk yeşil sitesi olan Soyak Mavişehir Optimus’ta yıl sonu şenliği başlattı: 31 Aralık’a kadar Soyak Mavişehir Optimus’ta tüm konutlar yüzde 5 indirimli olaraka satışa sunuluyor. İzmir’in ilk LEED GOLD sertifika adayı projesi Soyak Mavişehir Optimus’un bu kampanyasının ödeme koşulları da çok avantajlı. 120 ay yüzde 0,81 faiz oranıyla satışa sunulan ve Karşıyaka'da konumlanan Soyak Mavişehir Optimus’ta konutlar 1 yıl sonra teslim ediliyor.

Kampanya dahilinde 169 binTL’lik 1+1 daireler yüzde 5 indirimle 160 bin 550 TL’ye, 235 binTL’lik 2+1 daireler yüzde 5 indirimle 223 bin 250 TL’ye, 337 binTL’lik 3+1 daireler yüzde 5 indirimle 320 bin 150 TL’ye, 277 binTL’lik 2+1 bahçe dubleksi konutlar yüzde 5 indirimle 263 bin 150 TL’ye satışa sunuluyor.

Elektrikli araçlar da düşünülüyor
Yapılan tüm doğaya saygılı ve tasarruf sağlayıcı uygulamalar dışında projede elektrikli araçları şarj edebilmek için şarj üniteleri de yerleştiriliyor. Düşük emisyonlu araçlar ve carpool/servis araçları/ uzun araçlar için özel ve öncelikli park yerleri yapılıyor. Soyak Mavişehir Optimus projesinde konut sakinleri rahat rahat nefes alsın, daha az kimyasal etkiye maruz kalsın diye, binalar yapılırken çevre dostu boya ve inşaat malzemeleri kullanılıp, solvent içerikli ürünler kullanılmıyor.
Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.soyak.com.tr 

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Mavişehir Optimus