Soyak Oxygen etkinliklerle açıldı

Soyak İmzasıyla İzmir Karşıyaka'da hayata geçirilen Soyak Siesta Oxygen'in açılışı renkli etkinliklere sahne oldu

Soyak Oxygen etkinliklerle açıldı

Soyak'ın İzmir Karşıyaka'da hayata geçirdiği Soyak Siesta Oxygen projesinin açılışı geçtiğimiz günlerde yapıldı. Açılış, renkli etkinliklere sahne oldu.

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı
Az sayıda daire için hazırlanan özel ödeme fırsatlarında yatırımcıya yüzde 0 faizli Soyak Finansman imkanı sunulan projede, peşin ödemelerde de yüzde 10'luk indirim fırsatı tanınacak.

Soyak Oxygen etkinliklerle açıldı

Soyak Siesta Oxygen açıldı
İzmir Karşıyaka'da Soyak imzasıyla hayata geçirilen ve 365 gün tatil köyü yaşamı sunan Soyak Siesta Oxygen geçtiğimiz günlerde açıldı. Yalnızca 25 konutun yeni sahiplerini beklediği projede, tüm daireler havuz manzaralı olarak ve özel alım koşullarıyla satışa sunuluyor. Soyak Siesta Oxygen bünyesinde spa, açık hava jakuzileri, sauna, buhar odası, pliates ve yoga alanlarının yanı sıra havuz ve spor alanlarına da yer verilecek. 

Yeşil Bina konsepti
Enerji ve su tasarrufu sağlayan donanımıyla dikkat çeken Soyak Siesta Oxygen, yeşil bina konsepti ile tasarlandı. Elektrikli sarj ünitelerinin yanı sıra, ısı tasarrufu sağlayan konfor camlar ve bisiklet park alanları içeren proje, yatırımcısına ayrıcalıklı spor alanları da sunuyor.

 

 

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: soyak oxygen