Soyak Siesta Blue Projesi İzmir

Soyak Siesta Blue Projesi 4 bloktan oluşup 285 konuttan meydana gelmektedir

Soyak Siesta Blue Projesi İzmir

İzmir yeni projesi ile İzmirlilerin heyecanını arttırmaya devam ediyor. İzmir Karşıyaka, Soyak projelerinde oldukça başarılı oldu. Yine Soyak Siesta Blue projesi ile başaralı adımlar ile ilerlemeye devam ediyor. Bu proje yapılacak olan 100 milyon TL yatırım ile gerçekleştirilecek.

Soyak Siesta Blue Projesi'nin özellikleri
Soyak Siesta Blue Projesi 4 bloktan oluşup 285 konuttan meydana gelmektedir. Bu projede ehemmiyet verilen bir diğer konu ise yeşil bina ve İzmir'in meşhur Körfez manzarasıdır. Tasarlanan proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun, yapı denetimi onayı çıkmış, zemin çalışması yapılmış ve radyal temeldir. Bu proje yine siteden meydana gelecek. Site özellikleri arasında açık yüzme havuzu, deniz manzarası, güneşlenme terası ile birlikte ayrıca yazlık görevi de üstlenecek. Bunun yanı sıra çocuklar için geniş oyun alanları, aileler için fitness merkezi, kafe, vitamin bar ve sauna da yer alacaktır. Kısacası bütün ihtiyaçlarınızı bir arada giderebileceğiniz Soyak Siesta Blue sizin de kısa zamanda kalbinizi çalacak. Oldukça ön talep olan bu proje bittiğinde de aynı ilgiyi göreceğe benziyor.

Soyak Siesta Blue Projesi ödeme kolaylığı
Proje alıcılar için kolay ödeme imkanı da sağlamakta. Örneğin sadece 130 bin liraya ve sadece yüzde bir peşinat ile sizde gönlünüzdeki evi alabilir ve hemen yerleşebilirsiniz. Şimdiden yüzde sekseni satılan Soyak Siesta Blue evleri kısa süre sonra diğer sahiplerini bulacaktır.

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Siesta Blue