soyak Siesta Blue projesi

soyak Siesta Blue projesi kampanyası bu ayın 24'ünde son buluyor

soyak Siesta Blue projesi

Soyak Siesta Blue projesi İzmir'de yer alıyor. 2 bin 300 konuttan meydana gelen Soyak Siesta Blue projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 daireleri konut sahiplerine sunuyor. Soyak Siesta Blue projesi 5 etap şeklinde tasarlanıyor.

Soyak Siesta Blue projesi kapsamında birçok sosyal donatı imkanı bulunuyor. Bisiklet park alanları, elektrikli araç şarj üniteleri bulunan projede, ısı tasarrufu sağlayan camlar kullanılıyor. Projenin kapalı alanlarında sauna, fitness salonu, masaj odası yer alırken açık alanlarda da açık hava jakuzisi, masaj alanı, vitamin bar, pilates ve yoga alanı ile rekreasyon alanı bulunuyor.

Soyak Siesta Blue teslim tarihi
Soyak Siesta Blue projesi teslim tarihi olarak Aralık 2014 veriliyor.

Soyak Siesta Blue fiyatları
Soyak Siesta Blue projesi 249 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor. Kampanyalı fiyatların olduğu Soyak Siesta Blue projesinde son tarih olarak 24 Aralık 2014 veriliyor.

Soyak Siesta Blue ödeme planı
Soyak Siesta Blue projesi ödemeleri 36 ay 0 faiz ve tek fiyat imkanı ile satışa sunuluyor.

Soyak Siesta Blue

Soyak Siesta Blue projesi nerede?
Soyak Siesta Blue projesi İzmir Karşıyaka'da konumlandırılıyor. Çevreyolu'nun hemen yanında bulunan Soyak Siesta Blue projesi yol tarifleri şöyle:

Karşıyaka ve Mavişehir yönünden gelip Dudayev Bulvarı üzerinden Çevreyolu istikametine giderken;
Karşıyaka yönünden gelen müşterilerimiz, Karşıyaka yolu üzerinden Atakent 'e, sonrasında da Carrefour 'un önünden Dudayev Bulvarı üzerinden Bornova Çevre yolu levhalarını takip ederek çevreyoluna girebilirler. Çevreyoluna girdikten sonra (takriben 1 km) İnönü Mahallesi sapağından Çevreyolundan çıkılır. Köprüden sola döndükten yaklaşık 50m. sonra Siesta'nın girişini göreceklerdir.

Konak ve Bornova yönünden gelip Anadolu Caddesi üzerinden Çanakkale istikametine giderken;
Konak ve Bornova yönünden gelen müşterilerimiz, Altınyol'dan Çanakkale istikametine giderken, Karşıyaka ve Girne girişlerini geçtikten sonra, Çiğli-Çanakkale levhalarını takip ederek sağdan çevreyoluna girebilirler. Çevreyolunda ise ilk sapak olan İnönü Mahallesi sapağından Çevreyolundan çıkılır. Köprüden sola döndükten yaklaşık 50m. sonra Siesta'nın girişini göreceklerdir.

Çanakkale yönünden çevre yoluna girildiğinde;
Çanakkale yönünden gelen müşterilerimiz, Anadolu Caddesinden Konak istikametine giderken, Çiğli kavşağından çevreyoluna girebilirler. Çevreyolunda ise ilk sapak olan İnönü Mahallesi sapağından Çevreyolundan çıkılır. Köprüden sola döndükten yaklaşık 50m. sonra Siesta'nın girişini göreceklerdir.

Narlıdere ve Üçkuyular yönünden gelirken (Çeşme, Karaburun, Urla tarafından);
Narlıdere ve Üçkuyular yönünden gelen müşterilerimiz, çevre yoluna girip Bornova istikametine ilerler, Bornova'yı geçtikten sonra, Çanakkale levhalarını takip ederek tünelleri geçerler. Tünelleri geçtikten sonra Karşıyaka sapağından sonraki sapak olan İnönü Mahallesi sapağından Çevreyolundan çıkılır. Köprüden sola döndükten yaklaşık 100m. sonra Siesta'nın girişini göreceklerdir.

 

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Siesta Blue