Soyak Siesta Oxygen’den komşu kampanyası

2300 konutluk Siesta’nın son etabı Soyak Siesta Oxygen’den ev sahibi olmak isteyenler için başlatılan “Komşum olur musun?” kampanyasında son gün 23 Şubat 2014

Soyak Siesta Oxygen’den komşu kampanyası

17 Şubat 2014 / emlakwebtv
2300 konutluk Siesta’nın son etabı Soyak Siesta Oxygen’den ev sahibi olmak isteyenler için “Komşum olur musun?” kampanyası başlatıldı. Soyak Siesta Oxygen’den ev satın alanlar arkadaşlarına, sevdiklerine 1+1 daire almalarını tavsiye ederek, ev sahibi olmalarına vesile olurlarsa hem kendileri hem de arkadaşları 3000 TL’lik hediye çeki kazanıyorlar. Teknosa ve Ikea mağazalarında geçerli olacak hediye çeki kazandıran bu kampanya sayesinde arkadaşlarıyla kapı komşusu olmak isteyenler için 23 Şubat son tarih.

Yüzde 1 peşinat ve yüzde 1 KDV 
1+1 dairelerin 125.000 TL olduğu Soyak Siesta Oxygen proejesi yüzde 1 peşinat ve yüzde 1 KDV taahhüdü de sunuyor. Soyak Siesta Oxygen’de 1+1 dairelerin yanı sıra 2+1, 3+1, 2+1 bahçe katlı ve 3+1 bahçe katlı konut tipleri de bulunuyor.

Soyak Siesta Oxygen’de sosyal donatılar
Eşsiz Körfez manzarasına sahip ve oksijen temasıyla satışa sunulan Soyak Siesta Oxygen, toplam 600 konuttan oluşuyor. Yeşil bina olarak tasarlanan ve LEED Silver sertifika adayı olan Soyak Siesta Oxygen, bu temaya uygun pek çok alana sahip. Enerji ve su tasarrufu sağlayacak uygulamaların yanı sıra Soyak Siesta Oxygen’in doğal aydınlatmayı destekleyen mimari bir tasarımı mevcut. Bisiklet park alanları, elektrikli araç sarj ünitelerinin yer aldığı projede, ısı tasarrufu sağlayan konfor camlar kullanılıyor. Yüksek, ferah manzaralı ve havadar bir site olarak tanımlanabilen Soyak Siesta Oxygen, kaliteli yaşam ve spor olanakları sunuyor. Aroma terapili buhar odası, Oxygen Bar, vitamin bar, oksijen dezenfektanlı yüzme havuzları, ozon terapili jakuziler ve spa’nın da yer aldığı projede masaj, sauna, yoga, pilates alanı ve rekreasyon alanları da bulunuyor.

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Siesta Oxygen