Soyak Siesta Oxygen İzmirlilere tanıtıldı

İzmir Karşıyaka'da ‘az katlı’ bina anlayışıyla oluşturulan ve kentin 2 bin 300 konutluk projesi Soyak Siesta’nın son ve en büyük etabı Soyak Siesta Oxygen, İzmirlilere tanıtıldı.

Soyak Siesta Oxygen İzmirlilere tanıtıldı

19.12.2013 / Posta Gazetesi 

İzmir Karşıyaka'da ‘az katlı’ bina anlayışıyla oluşturulan ve kentin 2 bin 300 konutluk projesi Soyak Siesta’nın son ve en büyük etabı Soyak Siesta Oxygen, İzmirlilere tanıtıldı. Soyak Siesta Oxygen’in tanıtım gecesine ise Erol Evgin konseri damgasını vurdu. Ece Vahapoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği gecede, unutulmayan şarkılarından oluşan bir konser veren Evgin’e İzmirlilerin ilgisi büyük oldu.

Körfez manzarası ve Oxygen temasıyla satışa sunulan Soyak Siesta Oxygen toplam 600 konuttan oluşuyor. 50 metrekare 1+1 daireler, 90 metrekare 2+1 daireler, 120 metrekare 3+1 daireler, 200 metrekare 4+2 daireler, bahçeli dubleksler, bahçe ve çatı teraslı evlerin bulunduğu projede fiyatlar 118 bin 500 TL’den başlıyor.

Yeşil bina olarak tasarlanan ve LEED Silver sertifika adayı olan Soyak Siesta Oxygen’de enerji ve su tasarrufu sağlayacak uygulamalar mevcut. Bisiklet park alanları, elektrikli araç sarj üniteleri bulunan projede ısı tasarrufu sağlayan konfor camlar kullanılıyor. Projede ayrıca aroma terapili buhar odası, Oxygen Bar, vitamin bar, oksijen dezenfektanlı yüzme havuzları, ozon terapili jakuziler, Spa, masaj, sauna, yoga, pilates alanı ve rekreasyon alanları da bulunuyor.

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Siesta Oxygen