Soyak Soho iPad uygulaması ilgi çekiyor

Soyak Holding CEO’su Dr. M. Emre Çamlıbel’in hologramının tanıttığı Soyak Soho, iPad uygulamasıyla da ilgi çekiyor

28 Mayıs 2012 

Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde faaliyet gösteren Soyak, İstanbul’un en merkezi noktası Zincirlikuyu’daki rezidans projesi Soyak SOHO için düzenlediği hologramlı tanıtımın ardından, iPad üzerinden reklam kampanyasına devam ediyor. iPad uygulamalarındaki tanıtımıyla ilgi çeken Soyak SOHO, 1 hafta içinde %3,48’lik tıklanma oranına ulaştı.
Genel tıklanma oranlarına bakıldığında ortalamanın %1-2 olarak gerçekleştiği ve %2-3 tıklanma oranının başarılı kabul edildiği değerlendirmede, Soyak SOHO’nun elde ettiği sonuç ve sağlanan geri dönüşler, çok başarılı olarak değerlendirildi.

Kalabalıklardan hoşlanmayanlar için Soyak SOHO
Soyak’ın İstanbul’un en merkezi noktası Zincirlikuyu’da kalabalıklardan uzak elit bir yaşam sunacak rezidans projesi Soyak SOHO, toplam 77 rezidans daire ve 3.500 m2’lik ofisten oluşuyor. Tüm rezidans ve concierge hizmetlerinin sunulduğu 7 katlı butik projenin rezidans kısmı, büyüklükleri 65 m2 ile 252 m2 arasında değişen 1+1, 2+1, 1+1 dubleks ve 3+1 dubleks rezidans dairelerden meydana geliyor.

Aralık 2013’te yaşam başlayacak
Aralık 2013 itibariyle; merkezi iş alanlarına olan yakınlığı, alternatif ulaşım olanakları ve 4 farklı renk ve zevke hitap eden iç tasarım alternatifleri ile İstanbul’un en işlek noktasında ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açacak olan Soyak SOHO, özel yaşantısında kalabalıklardan hoşlanmayanlara elit bir yaşam sunacak.
Bünyesinde alışveriş merkezi, spa, spor salonu ve güzellik merkezine yer vermek yerine merkezi noktalara 1-2 dakikalık mesafede bulunan konumuyla, bu imkanlara istenen her an ulaşma kolaylığı da sunuluyor.

Elektrikli araçlar için şar ünitesi bulunuyor
Yaklaşık 5.000 m2 arazi içerisinde yer alan Soyak SOHO’da her rezidansın tahsisli otopark yeri ve depo alanı bulunmaktadır. En modern teknoloji ile donatılan Soyak SOHO’da kışın buzlanmalara karşı otopark rampası yerden ısıtmalıdır ve elektrikli araçlar için şarj ünitesi bulunmaktadır.
Konutların standart olarak, buzdolabından kurutmalı çamaşır makinesine kadar tüm beyaz eşyalar dahil teslim edileceği Soyak SOHO’da; farklı stillere göre tasarlanmış olan rezidans seçenekleri ile, müşterilerin zevklerine ve yaşam standartlarına en uygun olan rezidansı seçme özgürlüğü sunulmaktadır. 

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Soho