Soyak Soho Zincirlikuyu nerede?

Soyak Soho Zincirlikuyu projesinde Şubat ayında yaşam başlayacak olup, butik residence olarak da hizmet vermeye başlayacak.

Soyak Soho Zincirlikuyu nerede?

14 Ocak 2014 / Emlakwebtv.com
Soyak Soho Zincirlikuyu projesi 2014 Şubat ayında nefes almaya başlaması planlandı. Yaşamın başlayacağı Soyak Soho Zincirlikuyu 150 milyon dolar yatırım bedeli ile Esentepe bölgesinde hayata geçirilmişti. Toplamda 77 adet dairenin yer verildiği Soyak Soho Zincirlikuyu projesinde yer alan daireler 1+1, 1+1 dubleks, 2+1 ve 3+1 dubleks şeklinde tasarlandı. 4 farklı iç tasarımının da bulunduğu Soyak Soho Zincirlikuyu projesinden konut sahibi olanlar için isteğe özel tasarımlar da yapılabiliyor.


Soyak Soho Zincirlikuyu Mimar Mutlu Çilingiroğlu ve İç Mimar Tanju Özelgün tarafından tasarlandı. Akıllı ev sistemine yer verilen Soyak Soho Zincirlikuyu projesinde residence hizmetleri de konut alıcılarına sunulacak. Bu hizmetler arasında sekreterlik/Resepsiyon hizmeti, güvenlik ve gözetim hizmeti, misafir kabulü ve yönlendirme, teknik servis ve bakım hizmeti, ortak alanların temizlik ve bakımı, uyandırma servisi, bellboy, ilaçlama hizmeti, bitki ve bahçe bakımı, çöp toplama, yönetici/idari personel hizmeti, temizlik ve house keeping, gün boyu alışveriş servisi, kuru temizleme ve ütü, terzi, araç yıkama, araca yakıt doldurma, taksi, yemek servisi, çocuk bakımı, özel şoför, gayrimenkul danışmanlığı, eşya taşıma ve nakliye, kurye ve boya yapımı yer aldı.


Soyak Soho Zincirlikuyu fiyat listesi
Soyak Soho Zincirlikuyu fiyatları 2014 Ocak ayında güncellendi ve Zincirlikuyu’da bulunan satış ofisinde satışa çıkarıldı. Ayrıca Soyak Soyak Zincirlikuyu projesi örnek dairesi ise hala alıcılar için kapıları açık. Buna göre 2014 yılı fiyatları şöyle: 1+1 dairelerin fiyatları 438 bin Euro’dan, 114 metrekare 1+1 dubleks dairelerin fiyatları 758 bin Euro’dan, 123-138 metrekare 2+1 dairelerin fiyatları 688 bin Euro’dan, 215-252 metrekare 3+1 dubleks dairelerin fiyatları 1 milyon 498 bin Euro’dan başladı. 120 aya kadar vadelendirme imkanının da sağlandığı Soyak Soho Zincirlikuyu projesinde yüzde 25 peşinat alınıyor.


Soyak Soho Zincirlikuyu nerede?
Soyak Soho Zincirlikuyu projesine ulaşım da çok kolay. Gerek toplu taşıma gerek ise konut sahibi olmak isteyenler kendi araçları ile kolay bir şekilde Soyak Soho Zincirlikuyu projesine ulaşabiliyor. Toplu taşıma ile Metrobüs, Metro ve birçok ilçeden İETT hatları ile Zincirlikuyu’ya ulaşım sağladıktan sonra Kasap Sokak güzergahında yer alan Soyak Soho projesine ulaşmak mümkün. Bunun dışında kendi aracı ile Soyak Soho Zincirlikuyu projesine ulaşmak isteyenler şu yolları kullanabilir:

-Şişli Mecidiyeköy yönünden; Astoria AVM’yi geçtikten sonra Maya Center ile H.Nimet Özden Cami arasından sağa dönülür ve karşınıza çıkan Kasap Sokak’tan içeri girilerek Soyak Soho’ya ulaşılır.
-Maslak yönünden; Balmumcu Kavşağı’ndan sağa Yıldız Posta Caddesi’ne girilir. Point ve Dedeman Otel’i geçtikten sonra Villa Caddesi’ne dönülür. Köprüden geçtikten sonra Kasap Sokak ve Soyak Soho projesi ile buluşabilirsiniz.


Soyak Soho Zincirlikuyu özellikleri
Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012'de Yeşil Bina kategorisinde birincilik sahibi olan Soyak Soho Zincirlikuyu projesinin genel özellikleri şu şekilde: 4 farklı iç tasarım seçeneği, isteğe bağlı, iç dekorasyon seçenekleri, ankastre beyaz eşya donanımı; (fırın, ocak, davlumbaz, buzdolabı, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kurutmalı çamaşır makinesi), merkezi ısıtma, soğutma ve sıcak su sistemi, fiber optik altyapı, akıllı ev teknolojisi, binanın tüm elektrik ihtiyacını karşılayabilecek güçte jeneratör, daire büyüklüğüne göre plakaya tahsisli otopark ve depo alanı, otoparka ve asansörlere kartlı giriş sistemi, misafir otoparkı, otopark katlarında sürücü odaları, katlarda özel havalandırmalı çöp odası ve çöp/servis asansörü, bina içi ve çevresini 7 gün 24 saat izleyen kapalı devre kamera sistemi.


Soyak Soho Zincirlikuyu projesi, kalabalıkta yaşamak istemeyenler için AVM ve sosyal donatılar yönünden pek zengin bir proje değil. Buna göre tasarlanan Soyak Soho Zincirlikuyu projesinde yer alan sayılı sosyal donatılar içinde SPA, toplantı salonu, sauna ve restoran yer aldı.
Butik residence proje olarak tasarlanan ve buna göre özelliklere yer verilen Soyak Soho Zincirlikuyu projesinin örnek dairesini görebilmek için satış ofisini arayarak randevu alabilirsiniz.


Tel: 444 7646 (SOHO)
Web: www.soyaksoho.com.tr

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Soho