Soyak’tan ev aldı, otomobil kazandı

Soyak’ın; Soyak Park Aparts, Soyak Evostar, Soyak Mavişehir Optimus ve Soyak Siesta projelerinden ev alanlar arasında düzenlediği otomobil kampanyası çekilişinin talihlisi belli oldu

Soyak’tan ev aldı, otomobil kazandı


Gayrimenkul sektöründe her zaman öncü projelere imza atan Soyak’ın; Soyak Park Aparts, Soyak Evostar, Soyak MavişehirOptimus ve Soyak Siesta’dan 9 Ocak-14 Şubat 2013 arasında ev satın alanlar arasında düzenlediği otomobil kampanyası çekilişinin talihlisi İzmir’den Elif Burçak Seyrantepe oldu. Soyak Mavişehir Optimus’tan ev satın alan Seyrantepe, 1 adet Renault Yeni Clio Joy 1.2’nin de sahibi oldu.

Burçak Seyrantepe: “Bir taşla iki kuş vurmak buna denir”
Her 100 bin TL ve katları için bir çekiliş hakkının kazanıldığı otomobil kampanyasına İstanbul’da yer alan Soyak Park Aparts, Soyak Evostar ve İzmir’de yer alan Soyak Mavişehir Optimus ve Soyak Siesta’dan 9 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında ev satın alan toplam 141 kişi katıldı. Soyak Mavişehir Optimus Satış Ofisi’nde noter huzurunda halka açık olarak yapılan çekilişte otomobil kazanan talihli Elif Burçak Seyrantepe hem ev hem de araba sahibi olduğu için çok mutlu olduğunu söylerek “Bir taşla iki kuş vurmak buna denir. Ev alırken bir de araba sahibi olacağım hiç aklıma gelmezdi. Soyak bize çok özel anlar yaşattı; eşim ve ben Soyak’lı olduğumuz için birkez daha çok mutlu olduk. Soyak’a çok teşekkür ederim” dedi.

Soyak hakkında detaylı bilgi için: www.soyak.com.tr
http://www.facebook.com/soyakholding, https://twitter.com/soyakholding

Firma Bilgisi: Soyak