Soyak yeni projelerle geliyor

Soyak CEO'su Emre Çamlıbel yeni projelerini Emlakwebtv.com ekibine anlattı

Soyak yeni projelerle geliyor

Yılmaz Soyak tarafından 1961 yılında kurulan Soyak; ilk inşaat projesini 1962 yılında hayata geçirdi. Soyak Tuzla Piyade Okulu Yatakhanesi ve Subay Lojmanları'nı hayata geçirdikten sonra ilk konut projesini de inşa etti. Bu proje Bahar Sitesi olup toplam 283 adet konuttan meydana geldi.

Bugüne kadar hayata geçirilen Soyak projeleri arasında Soyak Soho, Soyak Mavişehir, Soyak Evostar, Soyak Park Aparts, Soyak Siesta, Soyak Evreka, Soyak Evreka Residence, Soyak Olympiakent, Soyak Yenişehir yer aldı.

Soyak yeni projelerle geliyor
Emlakwebtv.com ekibine konuşan Soyak CEO'su Emre Çamlıbel, Soyak'ın gelecek yıl hedeflediği projeleri ile ilgili bilgiler verdi. Çamlıbel "Şuanda İzmir'de projelerimiz devam ediyor. Önümüzdeki dönemde de İzmir'de bir proje daha gerçekleştireceğiz. İstanbul'da bahar aylarında büyük bir projeye başlayacağız. Önümüzdeki yıllarda da 5 bin 6 bin adet konutluk hedefimizi yakalamayı düşünüyoruz" dedi.

İstanbul Avrupa Yakasında 4 bin – 4 bin 500 adet konuttan meydana gelmesi planlanan Soyak konut projesinin hedef kitlesinde orta gelirli vatandaşlar olacak. Bu proje Soyak'ın hayata geçirdiği diğer projeler gibi yeşil bina olup, sosyal donatıları bakımından zengin olacak.

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Yeni Proje