Soyak'a Sign of the City Awards'dan 4 ödül

Soyak, önceki gece düzenlenen Sign of the City Awards yarışmasından 4 ödülle döndü. Firmanın ödül kazandığı projeler arasında Soyak Park Aparts, Soyak Siesta Oxygen ve Soyak Elie Club projeleri ve Soyak Akıllı Yıldızlar bulunuyor

Soyak'a Sign of the City Awards'dan 4 ödül

Gayrimenkul sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği Sign of the City Awards törenine Soyak projeleri damga vurdu. Soyak etkinlikte, Soyak Park Aparts, Soyak Siesta Oxygen ve Soyak Elite Club gibi projelere ek olarak sosyal sorumluluk projesi Soyak Akıllı Yıldızlar ile toplam 4 ödülün sahibi oldu. 

Soyak'a 4 ödül birden
Toplam 101 projenin, 21 kategoride yarıştığı Sign of the City Awards yarışmasına 7 kategoride başvuru yapan Soyak, 3 aşamalı değerlendirmeden başarıyla geçti. En İyi Konut Projesi kategorisinde Soyak Park Aparts ödülüne layık görülen Soyak, "En Yeşil Bina Projesi" kategorisinde de "Soyak Siesta Oxygen" ile büyük ödüle kavuştu. Soyak ayrıca, En İyi Pazarlama Kategorisinde Soyak Elite Club projesi ile ödülü kucaklerken, En İyi Sorumluluk Projesi kategorisinde de Soyak Akıllı Yıldızlar ile 4. ödülüne sahip oldu. 

Soyak'a Sign of the City Awards'dan 4 ödül

Ödül törenini ve kazanılan 4 ödülü değerlendiren Soyak Holding CEO'su Dr. M. Emre Çamlıbel, etkinliğin gerek jürisi gerek oylama sistemi gerekse kategorileriyle sektörün en prestijli yarışmalarından biri olduğuna dikkat çekerek:

"Sektörümüzün gelişmesi ve markalaşmaya teşvik edilmesi için bu tarz ödüllerin çeşitlendirilmesi önem taşımaktadır. Uluslararası platformda da itibar gören Sign of the City Awards’un geleneksel hale gelerek her yıl tekrarlanmasını temenni ediyorum.”  dedi. 

Sign of the City Awards
Toplamda 140'ın üzerinde başvurunun yapıldığı ve 101 farklı projenin 21 kategoride ödül için yarıştığı Sign of the City Awards etkinliğinde geçen seneden farklı olarak "En İyi AVM"lerde yerel ve bölgesel olarak iki ayrı kategori belirlendi. Ayrıca En İyi Mimari Tasarım alanında da 2 dalın belirlendiği yarışmada En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi ve Genç Mimar Teşvik kategorilerine de ilk kez ödül verildi. 

Firma Bilgisi: Soyak
Proje Bilgisi: Soyak Siesta Oxygen