Speed Tower projesi

Speed Tower Mahmutbey'de Mekan Yapı ve Şe-Ta İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor

Speed Tower projesi

Speed Tower Mekan Yapı ve Şe-Ta İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Speed Tower projesi 6 bin 900 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Bağcılar’da yer alan Speed Tower 102 business ofis ve 4 bin metrekarelik ticari showroom alanlarından meydana geliyor.

Speed Tower özellikleri
Bağcılar Mahmutbey’de konumlandırılan ve 22 bin metrekare kapalı alana sahip olan Speed Tower projesi özellikleri dikkat çekiyor. Speed Tower projesinde içerisinde 24 saat resepsiyon hizmetleri, açık ve kapalı otopark, güvenlik, fitness center, panoramik İstanbul manzarası gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.

Speed Tower fiyatları henüz açıklanmamış olup, Speed Tower ödeme planı ile ilgili tüm detaylı bilgileri www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilir ya da Speed Tower satış ofisi tarafından öğrenebilirsiniz.

Speed Tower nerede?
Mekan Yapı ve Şe-Ta İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Speed Tower İstanbul Avrupa Yakasında yer alıyor. Speed Tower Bağcılar Mahmutbey’de yükseliyor. TEM Otoyolu'na sıfır konumda inşa edilen Speed Tower E5 Karayolu ve Atatürk Havalimanı’na 10 dakikalık mesafede konumlandırılıyor.

Speed Tower adres bilgileri: Mahmutbey Göztepe Mahallesi İnönü Caddesi Bağcılar-İstanbul

Speed Tower iletişim bilgileri
Web: http://www.speedtower.com/
Telefon: 0212 656 70 21