Speedcity Flatofis Haliç Kültür Koleji!

Speedcity Flatofis Haliç, Kültür Koleji öğrencilerinin 3 farklı yarış istasyonunda gerçekleştirdikleri heyecan dolu ve network sistemli mücadelesine ev sahipliği yaptı

Speedcity Flatofis Haliç Kültür Koleji!

Speedcity Flatofis Haliç,  Kültür Koleji öğrencilerinin 3 farklı yarış istasyonunda gerçekleştirdikleri heyecan dolu ve  network  sistemli  mücadelesine ev sahipliği yaptı.  Mücadele öncesinde Kültür Koleji’nde Speedcity Kurucusu Ali Özgün ve Formula Yarış Pilotu Jason Tahincioğlu, öğrencilere motor sporları ve güvenli araç kullanımı hakkında da yararlı bilgiler verdi.
 
Motor sporlarını tanıtmak ve gençlerin hız tutkusunu güvenli bir ortamda tecrübe etmelerini sağlamak amacıyla Kültür Koleji 5 Haziran’da Speedcity Flatofis Haliç’te  bir etkinlik düzenledi. Öncelikle gençlerin hız tutkusunu en güvenli şekilde deşarj etmesini sağlayacak etkinlik Ralli, Formula ve motosiklet hareketli simülatörleri ile gerçekleşti. Aralık 2014’de açılan Speedcity Flatofis Haliç’de 12 – 15 yaş arasındaki öğrenciler yarış pilotlarının hislerini en güvenli, en uygun ve ekonomik şekilde yaşadılar.
 
Öğrenciler yarış sıralarını beklerken Speedcity Flatofis içinde bulunan kayak, ralli, moto gp, Chopper simülatörleriyle ve Play Station, X-box oyun konsollarıyla keyifli zaman geçirdiler. Yarışlar sona erdiğinde kazananlar kürsüsüne 3’üncü sırada 8.sınıf öğrencisi Barış Tosun, 2’inci sırada 7.sınıf öğrencisi Kerem Bahar çıkarken, 1.’incilik sırasına da Kültür Koleji’nin En Hızlı Pilotu unvanıyla 8.Sınıf öğrencisi Uğur Boray çıkma başarısı gösterdi.
 
KÜLTÜR KOLEJİ GRAND PRIX öncesinde, Ali Özgün ve Jason Tahincioğlu Kültür Koleji öğrencileri ile bir araya gelerek, motor sporları ve güvenli araç kullanımı hakkında bir söyleşi gerçekleştirdi.
 
Tam ebat ve son teknoloji hareketli formula, motosiklet, ralli, kayak simülatörlerinden oluşan Speedcity Flatofis Haliç’de gerçekleşen KÜLTÜR KOLEJİ GRAND PRIX Türkiye’de bir oldu. 3 farklı yarış istasyonunda maksimum heyecan ve  network  sistemli  mücadele yapıldı. Simülatörlerinde şampiyonluğa erişen öğrencilere Jason Tahincioğlu imzalı Speedcity şapkaları armağan edildi.