Spine Tower’da kiralamalar sürüyor

İstanbul Maslak’ta inşa edilen Spine Tower’da satışlar ve kiralamalar devam ediyor. 47 katlı projede rezidans kiraları 4 bin dolardan, kiralık ofislerin metrekare fiyatı ise 30 dolardan başlıyor

Haber: Elif Akın

 

 

 

 

 

 

İş dünyasının merkezi haline gelen Maslak’ta hayata geçirilen Spine Tower’da satışlar ve kiralamalar sürüyor. 191 metre yüksekliğiyle projenin bölgede bulunan en yüksek binalardan biri olduğunu vurgulayan Spine Yönetim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Işık Eyigüngör, inşaatta kullandıkları C80 betonun sağlamlıkta ilk sırada yer aldığını belirtiyor

.

 

Spine Tower’ın rüzgar testlerinin Almanya’da yapıldığını söyleyen Eyigüngör, her katta camların açılabildiğini ifade ediyor.

28 katı ofis, 17 katı ise rezidanslardan oluşan Spine Tower’ın kiralama ve satış işlerini yürüten Coldwell Banker Türkiye Ülke Direktörü Gökhan Taş, projede toplam 48 bin metrekare kiralanabilir alan olduğunu söylüyor.

Spine Tower’da 2+1’den 6+1’e kadar farklı daire seçenekleri bulunduğunu belirten Taş, kiralarınsa 4 bin dolardan başladığını dile getiriyor.

Proje Bilgisi: Spine Tower