SRC Yapı Cersaie 2015'e katılıyor

SRC Yapı 28 Eylül - 02 Ekim tarihleri arasında İtalya'nın Bologna kentinde gerçekleşen Cersaie 2015'e katılıyor

SRC Yapı  Cersaie 2015'e katılıyor

SRC Yapı 28 Eylül - 02 Ekim tarihleri arasında İtalya'nın Bologna kentinde gerçekleşen Cersaie 2015'e katılıyor. Fuarda, "ahşap paket hamam ve sauna " ürünlerini görücüye çıkaracak olan SRC Yapı, 2015 ciro hedefi 175 milyon TL olarak açıklanıyor.

SRC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü fuar ve sektör ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

Son iki yıldır yaptığımız arge ve inovasyon yatırımlarıyla ahşap ürün repertuarımızı geliştirdik. Yüksek teknoloji ve kaliteye sahip ve estetik tasarımlarla hazırlanan ahşap koleksiyonumuz iç piyasada büyük ilgi gördü. Milyarlık yatlarda kullanılan Tik ( teak ) ağacından tasarladığımız paket hamam ve sauna ürünlerimizin yabancılar tarafından beğenileceğinden hiç kuşkumuz yok.

Son iki yıldır yaptığımız 1 milyon dolarlık yatırım, ama en önemlisi inovasyon ve arge ekibimizin çalışmalarımızı neticesinde bu koleksiyonumuzu tasarladık. Her segmente uygun ürünlerimiz mevcut. Doktorlar tarafından insan sağlığı için önemi sık sık vurgulanan hamam ve sauna kabinlerini, çok küçük metrekare apartman dairelerinden tutun da lüks konutlara kadar her keseye uygun şekilde sunuyoruz.

Yatırımlarımızı özellikle bu noktaya yaptık. Açıkcası sektörümüzde bu "paket hamam ve sauna kabin"e bizim kadar yatırım yapan başka bir firma olmadığını düşünüyoruz.

SRC Yapı ciro hedefleri nedir?
Günlük 4500 adet üretim kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük duş sistemleri ve küvet üreticisi olan SRC Yapı A.Ş. , geçtiğimiz yılı 117 milyon TL ile kapatarak,  2015 ciro hedefini 175 milyon TL olarak belirledi. Src Yapı'nın yerli markası olan HydroCabin, Türkiye'de yapı marketler dahil 700 noktada satışı bulunuyor. SRC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü, 2012'de 23 ülkeye ürün satarken, 2014'de bu sayının 40'a çıktığını, 2015'de daha da artacağını belirtti. Sürücü, bu ülkeler arasında Madagaskar, Nepal, Sri Lanka, Gana, Kore, İngiltere ve Balkan ülkelerinin de yer aldığını vurguladı.

Firma Bilgisi: Src Yapı