SRC Yapı’dan banyoda sağlık

Dünyanın 40 ülkesine jakuzi, küvet ve duş sistemleri ihracatı yapan SRC Yapı A.Ş., yeni nesil sauna ve su masajlı ürünleriyle banyoda sağlık sunuyor.

SRC Yapı’dan banyoda sağlık

25 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

Dünyanın 40 ülkesine jakuzi, küvet ve duş sistemleri ihracatı yapan SRC Yapı A.Ş., yeni nesil sauna ve su masajlı ürünleriyle banyoda sağlık sunuyor. Tüm dünyada banyo kültürünün değiştiğini ifade eden SRC Yapı AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü, ‘Eskiden yalnızca temizlik için kullanılan banyolar günümüzde yoğun iş hayatının stresinden arınmak ve sağlıklı kalmak için de tercih edilmeye başlandı. Özellikle su masajlı jakuzilerimiz ve yeni nesil saunalarımız bir çok kesim tarafından hem keyifli zaman geçirmek, stresten arınmak, hem de kilo vermeye destek olması açısından benimseniyor’ dedi. Bu doğrultuda ilk denemeyi kendisinin yaptığını söyleyen Sürücü, " Yaptğım diyete ve spora ek olarak, düzenli bir şekilde kullandığım su masajlı jakuzi ve yeni nesil saunamızın desteğiyle 5 ayda tam 20 kilo verdim’ diye konuştu.

Su masajlı sistemlerde ve saunalarda sıcak suyun kan dolaşımını hızlandırarak oksijen alımını artırdığını ve buna paralel olarak toksinlerin vücuttan atılmasını sağladığını söyleyen Sürücü, bu tip ürünlerle hem keyifli zaman geçirirken hem de sağlıklı bir yaşama adım atmamanın mümkün olduğunu ifade etti. Konut sektöründe değişen taleple birlikte 1+1 dairelere olan ilginin arttığını ve bu durumun banyo tasarımlarını da etkilediğini ifade eden Abdurrahman Sürücü, ‘Küçük dairelere olan arz nedeniyle banyo metrekarelerinde de küçülmeye gidildi. Dolayısıyla daha az yer kaplayan banyo sistemlerinin önemi arttı’ diye konuştu. Bu talebe yönelik çalışmalar yaptıklarını aktaran Sürücü, ‘Bu kapsamd ürettiğimiz 1-2 metrekarelik yeni nesil sauna ve küvet tasarımlarımıza yoğun talep alıyoruz’ dedi.

Firma Bilgisi: Rc Yapı