SRC Yapı sağlığınızı korumaya yardımcı oluyor

Su masajlı sistemlerde ve saunalarda sıcak suyun kan dolaşımını hızlandırarak oksijen alımını artırdığını ve buna paralel olarak toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayan SRC Yapı ürünleri büyük ilgi görüyor

SRC Yapı sağlığınızı korumaya yardımcı oluyor

24 Haziran 2014 / Emlakwebtv
SRC Yapı yeni nesil sauna ve su masajlı ürünleriyle banyoda keyfi ve sağlığı bir arada sunuyor. Tüm dünyada banyo kültürünün değiştiğini ifade eden SRC Yapı AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü, ‘Eskiden yalnızca temizlik için kullanılan banyolar günümüzde yoğun iş hayatının stresinden arınmak ve sağlıklı kalmak için de tercih edilmeye başlandı. Özellikle su masajlı jakuzilerimiz ve yeni nesil saunalarımız bir çok kesim tarafından hem keyifli zaman geçirmek, stresten arınmak, hem de kilo vermeye destek olması açısından benimseniyor’ dedi. Bu doğrultuda ilk denemeyi kendisinin yaptığını söyleyen Sürücü, " Yaptğım diyete ve spora ek olarak, düzenli bir şekilde kullandığım su masajlı jakuzi ve yeni nesil saunamızın desteğiyle 5 ayda tam 20 kilo verdim’ diye konuştu.

Su masajlı sistemlerde ve saunalarda sıcak suyun kan dolaşımını hızlandırarak oksijen alımını artırdığını ve buna paralel olarak toksinlerin vücuttan atılmasını sağladığını söyleyen Sürücü, bu tip ürünlerle hem keyifli zaman geçirirken hem de sağlıklı bir yaşama adım atmamanın mümkün olduğunu ifade etti.

Talebe yöneldi, küveti küçülttü
Konut sektöründe değişen taleple birlikte 1+1 dairelere olan ilginin arttığını ve bu durumun banyo tasarımlarını da etkilediğini ifade eden Abdurrahman Sürücü, ‘Küçük dairelere olan arz nedeniyle banyo metrekarelerinde de küçülmeye gidildi. Dolayısıyla daha az yer kaplayan banyo sistemlerinin önemi arttı’ diye konuştu. Bu talebe yönelik çalışmalar yaptıklarını aktaran Sürücü, ‘Bu kapsamd ürettiğimiz 1-2 metrekarelik yeni nesil sauna ve küvet tasarımlarımıza yoğun talep alıyoruz’ dedi.

Banyoda dönüşüm zamanı
Keyifli ve sağlıklı bir duş ortamının insan yaşamının vazgeçilmezi olduğunu dile getiren Abrurrahman Sürücü, Yapı Endüstri Merkezi’nin yaptığı araştırmaya da değinerek, şunları dile getirdi:’25-65 yaş arası Avrupalı bir tüketici bu yıllar arasında 5-7 kez banyosunu değiştirirken, Türkler 1-2 kez banyo değiştiriyor. Ancak yaşam koşullarındaki ve yapılardaki dönüşümle birlikte tasarım kaygısı, bu rakamı artıracaktır.’

2014 hedefi 110 milyon TL
Günlük 3500 adet üretim kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük duş sistemleri ve küvet üreticisi olarak yerini alan SRC Yapı 2014 ciro hedefini 110 Milyon TL olarak belirledi. SRC Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü, 2012'de 23 ülkeye ürün satarken, 2013'de bu sayının 40'a çıktığın, 2014'de daha da artacağını belirtti. Bu ülkeler arasında Madagaskar, Nepal, Sri Lanka, Gana, Kore, İngiltere, Makedonya, Bosna-Hersek gibi ülkeler de yer alıyor.

Firma Bilgisi: Rc Yapı