Src Yapı, sektör fuarı Unicera'ya hazır

Src Yapı, 26.'sı düzenlenen Uluslararası Yapı Fuarı Unicera'da 26 Şubat - 2 Mart günlerinde yeni ürünlerinin tanıtımını yapacak

Src Yapı, sektör fuarı Unicera'ya hazır

19 Şubat 2014 / emlakwebtv
SRC Yapı, sektörünün en önemli fuarlarına katılmaya devam ediyor. Src Yapı 26. Uluslararası seramik, banyo ve mutfak fuarı olan Unicera'da yeni ürünlerinin lansmanını yapacak. Src Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü " Unicera fuarına 2012'den sonra yurtdışından gelen ziyaretçi sayısı, yurtiçinden gelen ziyaretçi sayısını gölgede bıraktı. Dünyanın hemen hemen her yerinden müşterilerimiz yeni ürünlermizi görmeye geliyorlar " dedi.

Src Yapı, Unicera Fuarına yeni ürünlerle gidiyor
Src Yapı'nın, mimar ve mühendislerden oluşan tasarım ekibi, Unicera fuarında yeni ürünlerini sergileyecekler. Türkiye'de Batışehir ve Kristal Şehir olmak üzere marka projelere uygulanan, hiç bir kırma, yıkma gibi inşaat ortamı yaratmadan, montajı çok kolay; bilhassa hasta, yaşlı, çocuklara ve engelli kullanıcılara uygun olarak üretilen neredeyse zeminle aynı yüksekliğe sahip HydroCabin Slim Tekne ürünü bu fuarda sergilenecek. Aynı zamanda klasik beyaz rengin dışında kırmızı, mavi, pembe, mor , altın sarısı ve hatta swaroski taşlarla kaplı küvet, jakuzi ve duşa kabinlerin de lansmanı yapılacak.

Günlük 3500 adet üretim kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük duş sistemleri ve küvet üreticisi olarak yerini alan SRC Yapı 2014 ciro hedefini 110 Milyon TL olarak belirledi. SRC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü, 2012'de 23 ülkeye ürün satarken, 2013'de bu sayının 40'a çıktığın, 2014'de daha da artacağını belirtti. Bu ülkeler arasında Madagaskar, Gana, Kore, İngiltere, Makedonya, Bosna-Hersek gibi ülkelerin de yer alıyor.

Firma Bilgisi: Rc Yapı