SRC Yapı UNICERA'ya hazırlanıyor

Src Yapı, Avrupa'nın en büyük seramik, banyo ve mutfak fuarı olan Unicera'da yeni ürünlerinin lansmanını yapacak

SRC Yapı UNICERA'ya hazırlanıyor

Src Yapı A.Ş, bu yıl 27.'si düzenlenecek olan, Avrupa'nın en büyük seramik, banyo ve mutfak fuarı Unicera'ya inovasyon ekibinin aylardır üzerinde çalıştığı yeni ürünlerinin lansmanıyla girecek.

SRC UNICERA'ya hazırlanıyor
Bu yıl 24-28 Şubat tarihlerinde yapılacak olan fuardan beklentilerinin çok yüksek olduğunu söyleyen Src Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü " Unicera fuarı sektörümüz açısından çok önemli. Özellikle dünyanın bir çok bölgesinden ziyaretçinin gelmesi ve her yıl giderek artan ziyaretçi sayısı bizi oldukça memnun ediyor. Biz Src Yapı olarak bu fuardan her yıl ciddi kazanımlar ve sözlemelerle çıkıyoruz. Umarız fuar bu yıl da hem bizim hem de sektörümüz için hayırlı olur " dedi.  

Src Yapı'nın mimar ve mühendislerden oluşan tasarım ekibi inovasyon çalışmalarına sürekli olarak devam ediyor. Bu doğrultuda Unicera fuarında yeni ürünlerinin lansmanına hazırlandıklarını söyleyen Sürücü " Biz 2015'e " Suyun olduğu her yerde HydroCabin " sloganıyla girdik. Kendi markamızıla bahçelerden banyoya, yatakodasından spor salonlarına kadar her türlü ihtiyacı karşılayacak genişlikte bir ürün portföyü ile fuara katılacağız " dedi.

2015 ciro hedefi 175 milyon TL
Günlük 3500 adet üretim kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük duş sistemleri ve küvet üreticisi olan SRC Yapı, geçtiğimiz yılı 117 milyon TL ile kapatarak, 2015 ciro hedefini 175 milyon TL olarak belirledi. Src Yapı'nın yerli markası olan HydroCabin, Türkiye'de yapı marketler dahil 700 noktada satışı bulunuyor. SRC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü, 2012'de 23 ülkeye ürün satarken, 2014'de bu sayının 40'a çıktığını, 2015'de daha da artacağını belirtti. Sürücü, bu ülkeler arasında Madagaskar, Nepal, Sri Lanka, Gana, Kore, İngiltere ve Balkan ülkelerinin de yer aldığını vurguladı

Firma Bilgisi: Rc Yapı