Still İstanbul Adoria daire fiyatları

Still İstanbul Adoria daire fiyatları 169 bin TL’den başlıyor. Projede Kurban Bayramına özel indirimler sunuluyor

Still İstanbul Adoria daire fiyatları

Still İstanbul Adoria Yeşilyurt İnşaat’ın Kurtköy’de hayata geçiridği son projesi.. Still İstanbul Diamond’a komşu konumda yükselen Still İstanbul Adoria 27 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. Still İstanbul Adoria daire fiyatlarından bahsetmeden önce proje özelliklerine bakalım.

700 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilen ve 2 bin 240 metrekare açık, 850 metrekare kapalı sosyal tesise sahip olan Still İstanbul Adoria’da 199 adet daire yer alıyor. Still İstanbul Adoria Kurtköy projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 3 blok şeklinde tasarlanan Still İstanbul Adoria Kurtköy projesini AVT Mimarlıktan Ayhan Yıldız tasarlıyor.

Still İstanbul Adoria daire sahipleri fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, hamam, jakuzi, hobi alanları, basket sahası, hobi bahçesi, barbekü alanı, kafe, çocuk oyun alanları, park ve trombolin gibi hizmetlerden faydalanabiliyor.

Still İstanbul Adoria daire fiyatları
Still İstanbul Adoria daire fiyatları 169 bin TL’den başlıyor.

Still İstanbul Adoria ödeme planı
Still İstanbul Adoria ödeme planı kapsamında bayramda yeni güncellemeler yapıldı. Still İstanbul Adoria’da firma bünyesinde sıfır faizle konut satışı yapılırken; isteyen yatırımcı peşin ya da banka kredisi kullanarak da ev sahibi olabiliyor.

Still İstanbul Adoria nerede?
Yeşilyurt İnşaat tarafından hayata geçirilen Still İstanbul Adoria Kurtköy'de yer alıyor.

Still İstanbul Adoria telefon numarası
Tel: 0216 482 48 73
Web: www.yesilyurtinsaat.com.tr

Firma Bilgisi: Yeşilyurt Inşaat
Proje Bilgisi: Still Istanbul Adoria