Still İstanbul Adoria fiyatları!

Yeşilyurt İnşaat tarafından hayata geçirilen Still İstanbul Adoria’da daire fiyatları minimum 306 bin TL’den başlıyor

Still İstanbul Adoria fiyatları!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Pendik ilçesine bağlı Kurtköy bölgesinde hayata geçirilen Still İstanbul Adoria, Yeşilyurt İnşaat tarafından inşa ediliyor ve AVT Mimarlık’tan Mimar Ayhan Yıldız tarafından tasarlanıyor. Projenin tamamı konut ve sosyal tesis alanlarından meydana geliyor.

70 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Still İstanbul Adoria projesi; 2015 yılının Mart ayında satışa sunuldu, yine 2015 yılının Mayıs ayında temeli atıldı. Teslimlerinin ise 2016 yılının son çeyreğinde yapılması planlanan proje, 10 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor.

Toplam inşaat alanı 27 bin metrekare olarak hesaplanan Kurtköy Still İstanbul Adoria’nın yüzde 85’lik kısmı yeşil alandan oluşuyor. Zemin+9 katlı 3 blok halinde hayat bulan projede tavan yükseklikleri 2,60 metre olan 199 adet daireden meydana geliyor.

Still İstanbul Adoria Kurtköy projesindeki; 1+1 dairelerin alanı 54 ila 70 metrekare, 2+1 dairelerin alanı 86 ila 122 metrekare, 3+1 dairelerin alanı 136 ila 153 metrekare ve 4+1 dairelerin alanı ise 207 ila 214 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Her bloğun en üst katında manzaraya hakim dinleme alanlarına yer verilen Still İstanbul Adoria’da fitness center,a çık ve kapalı yüzme havuzu, sauna ve buhar odaları, hamam, jakuzi, hobi alanları, basket sahası, hobi bahçesi, barbekü alanı, çocuk oyun alanları ve otopark alanları bulunuyor.

Pendik Still İstanbul Adoria daire fiyatları minimum 306 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projenin ödeme planına göre; tamamı peşin alımlarda yüzde 12’lik bir indirim yapılıyor. Banka kredili alımlarda ise firma bünyesinde 36 aya kadar vade farksız taksit seçeneği sunuluyor.

 

Firma Bilgisi: Yeşilyurt Inşaat
Proje Bilgisi: Still Istanbul Adoria