Still İstanbul Adoria'da 1+1'lere büyük ilgi

Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Adoria'da 1+1 daire tiplerine büyük bir ilgi geldiğini açıkladı

Still İstanbul Adoria'da 1+1'lere büyük ilgi

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy'de inşa edilen Still İstanbul Adoria projesinde yer alan 1+1 tipi daireler yatırımcıdan büyük ilgi görüyor. Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, bu dairelerin özellikle torunlarına bakacak büyükanne ve büyükbabalar tarafından satın alındığını söyledi.

Still İstanbul Adoria'nın yüzde 85'i satıldı
Still İstanbul Adoria'nın toplam 199 konuttan oluştuğu ve satışların yüzde 85'lik kısmının tamamlandığını açıklayan Yeşilyurt, projede sektörde negatif bir algısı olan 1+1 tipi dairelerin de yer alması istediklerini belirterek:

"Konutlarımızın satış ve kiralanması 24 ay firmamız tarafından yapılıyor. Dolayısıyla projelerimizde huzurlu ve güvenli aile yaşantısı en önemli önceliğimiz. 1 +1 tipindeki konutları çocuklarına bakması için yakınında olmasını istediği anne ve babasına alan müşterilerimizin çokluğu dikkatimizi çekti. Büyükanne ve büyükbabalar da torunlarına bakmak için çocuklarına yakın olmayı tercih edince 1+1’lerin satışlarında gözle görülür bir artış yaşandı. " dedi.

Still İstanbul Adoria'da 1+1'lere büyük ilgi

Still İstanbul Adoria ödeme koşulları
Projede her bütçeye uygun ödeme planları hazırlandığını ve dileyen müşterilere peşinat ödemeden "şimdi al ve teslimde öde" kampanyasından faydalanma şansı sunduklarını da söyleyen Yeşilyurt, dileyen müşterilerin de peşin alımlardaki yüzde 12'yi bulan indirim şansından yararlandığını belirtti.

360 bin TL'lik konut 269 bin TL'ye
Yeşilyurt, firma tarafından geliştirilen kampanya kapsamında müşterilere 36 ay sıfır faiz imkanı sunulduğunu da belirterek: "Buna göre liste fiyatı 306 bin TL olan konut, tamamı peşin ödeme kampanyasıyla 269 bin TL’ye alınabiliyor. 36 ay sıfır faiz kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler ise aylık 2 bin TL’den başlayan taksitlerle konut sahibi olabiliyor..." dedi.

Firma Bilgisi: Yeşilyurt Inşaat
Proje Bilgisi: Still Istanbul Adoria