Still İstanbul Adoria’da aylık 1.000 TL kira garantisi

Still İstanbul Adoria projesinde 12 ay boyunca ayda 1.000 TL’lik kira garantisi veriliyor

Still İstanbul Adoria’da aylık 1.000 TL kira garantisi

Yeşilyurt İnşaat tarafından Pendik Kurtköy’de inşa edilen Still İstanbul Adoria’da teslimler bu yılsonu başlayacak. Satışları devam eden proje, 199 adet daire ile sosyal tesis alanlarından meydana gelecek.

Kurtköy Still İstanbul Adoria’da dairelerin büyüklüğü 54 metrekareden başlayıp, 214 metrekareye kadar çıkacak. Projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı tip ve cephede daire seçeneklerine yer verilecek.

70 milyon lira yatırım bedeline sahip olan Still İstanbul Adoria Kurtköy, AVT Mimarlık’tan Ayhan Yıldız imzası taşıyacak. İnşaat alanı 27 bin metrekare olan projenin arsa büyüklüğü 10 bin metrekare.

Yüzde 85’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilecek olan Still İstanbul Adoria Pendik’te 850 metrekare kapalı sosyal tesis alanı ve 2 bin 240 metrekare açık sosyal tesis alanı bulunacak.

Zemin + 9 katlı 3 blok halinde yükselecek olan Still İstanbul Adoria’da dairelerin tavan yüksekliği 2,60 metre olacak. Projeden 23 Ekim 2016 tarihine kadar 1+1 tipinde daire alanlara firma tarafından 12 ay boyunca aylık 1000 TL kira getirisi garantisi verilecek. Ayrıca 13 farklı ödeme seçeneği de sunulacak.

Yeşilyurt Stillistanbul Adoria projesinin ayrıcalıkları içerisinde; sosyal tesis kafe alanı, fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, Türk hamamı, jakuzi, hobi alanları, basketbol sahası, hobi bahçesi, barbekü alanı ve çocuk oyun alanları olacak.

 

Firma Bilgisi: Yeşilyurt Inşaat
Proje Bilgisi: Still Istanbul Adoria