Still İstanbul Adoria'dan zengin ödeme seçenekleri

Yeşilyurt İnşaat'ın Kurtköy'de inşa ettiği Still İstanbul Adoria, farklı ödeme planlarıyla yatırımcısını bekliyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 12 indirim uygulanırken, yüzde 5 peşinat ve 16 ay sıfır faizle ev sahibi olma şansı sunuluyor

Still İstanbul Adoria'dan zengin ödeme seçenekleri

Still İstanbul Adoria projesi 25 farklı ödeme seçeneğiyle yatırımcısını bekliyor. Kurtköy'de Yeşilyurt İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Still İstanbul Adoria'nın ödeme seçenekleri içerisinde en dikkat çekenleri peşin ödemelere yüzde 12'lik indirim ve yüzde 5 peşinatla 16 ay sıfır faiz imkanlarından oluşuyor.

Still İstanbul Adoria'da özel fırsatlar sürüyor
Yeşilyurt İnşaat'ın 70 milyon TL'lik yatırım bedeliyle hayata geçirdiği Still İstanbul Adoria'da 199 konut bulunuyor. 10 bin metrekarelik arsa üzerinde 27 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede, 2 bin 240 metrekarelik açık, 850 metrekarelik de kapalı sosyal tesis bulunuyor. Still İstanbul Adoria'nın yüzde 85'i yeşil alana ayrılırken teslimlerin de Aralık 2016'da gerçekleşmesi hedefleniyor. 

Still İstanbul Adoria'dan zengin ödeme seçenekleri

291 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Şu ana dek yüzde 65'inin satışı tamamlanan Still İstanbul Adoria projesinde daire fiyatları 291 bin TL'den başlıyor. Zemin +9 kat üzerinde 3 bloktan meydana gelen Still İstanbul Adoria projesinde 1+1 dairelerin ebatı 60-70 metrekare aralığında değişiyor. Projede 2+1 daireler 94-115, 3+1 daireler 121-153 ve 4+1 daireler de 207-211 metrekare ebatında. 

ViaPort Alışveriş merkezine yürüme mesafesinde bulunan ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na oldukça yakın bir konumda bulunan Still İstanbul Adoria projesinde, yetişkinler için spor aktivite alanları ve yarı olimpik yüzme havuzu, geri dönüşüm istasyonu ve bisiklet parkurları gibi imkanlara ek olarak, çocuklar için da trambolinden kaykay pistine ve mini clubtan oyun alanlarına kadar değişen imkanlar bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Yeşilyurt Inşaat
Proje Bilgisi: Still Istanbul Adoria