Still İstanbul'dan öğretmenlere özel fırsatlar

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesi, Öğretmenler Günü nedeniyle özel bir kampanya başlattı

Still İstanbul'dan öğretmenlere özel fırsatlar

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesi, Öğretmenler Günü nedeniyle özel bir kampanya başlattı.

Öğretmenler ve öğretim görevlilerini kapsayacak
Yeşilyurt İnşaat, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü cazip fiyat, indirim ve özel ödeme koşullarıyla kutluyor. 24 Kasım Pazartesi akşamına kadar geçeli olan özel fırsatlar tüm öğretmenler ve akademisyenleri kapsayacak. Kurtköy'de 64 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Still İstanbul Diamond, AVT Mimarlık'tan Ayhan Yıldız imzası taşıyor. 10 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde 29 bin metrekare inşaat alanına sahip projede 577 metrekare büyüklüğünde sosyal tesis alanı bulunuyor. Yüzde 85'i yeşil alana ayrılan Still İstanbul Diamond'da 5 ve 6 katlı 2 blokta toplam 214 konut yer alıyor. Projenin inşaatı 2014 yılının Ağustos ayından bu yana devam ediyor.

209 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Daire büyüklükleri 57 ila 82 metrekare arasında değişen 1+1'ler; 86 ila 119 metrekare arasında değişen açık mutfaklı 2+1'ler; 107 ila 119 metrekare arasında değişen 2+1'ler ve 140 ila 156 metrekare arasında değişen 3+1'lerden oluşan projenin 2015 yılının Aralık ayında teslim edilmesi hedefleniyor. Projede liste fiyatları 209 bin TL'den başlıyor.

Still İstanbul Diamond

Sosyal alanlarında; fitness center, açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, hamam, jakuzi, hobi alanları (bilardo-masa tenisi-langırt v.b.), basket sahası, hobi bahçesi, barbekü alanı, kafe, çocuk oyun alanları, park, ve trombolin bulunan Still İstanbul Diamond'da, 214 araç kapasiteli kapalı otopark ve misafir otoparkı da mevcut.

Sabiha Gökçen Havaalanı'na 2.5 km uzaklıkta yükselen Still İstanbul Diamond projesi, bulunduğu mevkii ve ulaşım ağına olan yakınlığı ile ayrıcalıklı bir konumda yer alıyor. Proje, ViaPort Alışveriş Merkezi'ne, Pendik Marina'ya ve TEM otobanına olan yakınlığı ile de hayatın merkezinde olmanızı sağlıyor.

Proje Bilgisi: Still Istanbul