Still İstanbul Diamond daire fiyatları

Still İstanbul Diamond daire fiyatları 243 bin TL'den başlayarak 598 bin TL’ye kadar çıkıyor

Still İstanbul Diamond daire fiyatları

Still İstanbul Diamond 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Kurtköy’de yer alan ve Yeşilyurt İnşaat tarafından hayata geçirilen Still İstanbul Diamond daire fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerinden ve güncel ödeme planı detaylarından bahsedelim.

Still İstanbul Diamond satılık daire sahiplerine fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, hamam, jakuzi, hobi alanları, basket sahası, hobi bahçesi, barbekü alanı, kafe, çocuk oyun alanları, park ve trombolin gibi hizmetler sunuyor.

Still İstanbul Diamond projesi 10 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. Toplam 850 metrekare büyüklükte sosyal tesise sahip olan Still İstanbul Diamond 5 ve 6 katlı 2 bloktan meydana geliyor. 214 konutun yer aldığı Still İstanbul Diamond projesinde yer alan daire büyüklükleri 57 metrekare ile 156 metrekare arasında değişiyor. 

Still İstanbul Diamond projesinde 1+1’ler; 86 ila 119 metrekare arasında değişen açık mutfaklı 2+1’ler; 107 ila 119 metrekare arasında değişen 2+1’ler ve 140 ila 156 metrekare arasında değişen 3+1’ler yer alıyor. 70 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Still İstanbul Diamond’da 850 metrekare kapalı sosyal tesis alanı yer alıyor. İnşaatına 2014 yılının Ağustos ayında başlanan projenin,  4 ay sonra sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Still İstanbul Diamond daire fiyatları
Still İstanbul Diamond daire fiyatları 243 bin TL'den başlayarak 598 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Still İstanbul Diamond ödeme planı
Still İstanbul Diamond ödeme planı kapsamında bayram güncellemesi yapıldı. Still İstanbul Diamond projesinde 16 Eylül - 6 Ekim tarihleri arasında peşin ödemelerde yüzde 12+2 indirim yapılıyor. Projede yüzde 5 peşinatla ve 16 ay sıfır faizle de ev sahibi olunabiliyor.

Still İstanbul Diamond nerede?
Sabiha Gökçen Havaalanı'na 2.5 km uzaklıkta olan proje, bulunduğu mevkii ve ulaşım ağına olan yakınlığı ile ayrıcalıklı bir konumda yer alıyor. Proje, ViaPort Alışveriş Merkezi'ne, Pendik Marina'ya ve TEM otobanına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Still İstanbul Diamond adres bilgileri: Yenişehir Mah. Bakü Caddesi No:16 Pendik/İstanbul

Still İstanbul Diamond iletişim bilgileri
Tel: 0216 482 48 73
Web: www.yesilyurtinsaat.com.tr

 

 

Firma Bilgisi: Yeşilyurt Inşaat
Proje Bilgisi: Still Istanbul Diamond