Still İstanbul Diamond nerede?

Still İstanbul Diamond Kurtköy'de Yeşilyurt İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Still İstanbul Diamond nerede?

Still İstanbul Diamond projesi AVT Mimarlık Ayhan Yıldız tarafından tasarlanıyor. Yeşilyurt projesi olan Still İstanbul Diamond Kurtköy'de hayata geçiriliyor. Toplam 214 adet konuttan meydana gelen Still İstanbul Diamond projesinde teslimlerin 2015 yılında yapılması planlanıyor.

Still İstanbul Diamond satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Still İstanbul Diamond daire büyüklükleri de 57 metrekare ile 156 metrekare arasında değişiyor. Still İstanbul Diamond daire büyüklükleri şöyle:

1+1 daireler 57 metrekare ile 82 metrekare arasında, açık mutfaklı 2+1 daireler 86 ila 119 metrekare arasında, 2+1 daireler 107 ila 119 metrekare arasında, 3+1 daireler ise 140 ila 156 metrekare arasında değişiyor.

Still İstanbul Diamond sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor. Konut sahiplerine birçok hizmet sunan Still İstanbul Diamond projesinde fitness center, açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, hamam, jakuzi, hobi alanları (bilardo-masa tenisi-langırt v.b.), basket sahası, hobi bahçesi, barbekü alanı, kafe, çocuk oyun alanları, park, ve trombolin bulunan Still İstanbul Diamond'da, 214 araç kapasiteli kapalı otopark ve misafir otoparkı bulunuyor.

Still İstanbul Diamond nerede?
Sabiha Gökçen Havaalanı'na 2.5 km uzaklıkta olan proje, bulunduğu mevkii ve ulaşım ağına olan yakınlığı ile ayrıcalıklı bir konumda yer alıyor. Proje, ViaPort Alışveriş Merkezi'ne, Pendik Marina'ya ve TEM otobanına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Still İstanbul Diamond iletişim bilgileri
Tel: 0216 482 48 73
Web: www.yesilyurtinsaat.com.tr

 

"Still İstanbul Diamond nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Still İstanbul Diamond nerede?

Still İstanbul Diamond nerede?

Still İstanbul Diamond nerede?

Still İstanbul Diamond nerede?

Proje Bilgisi: Still Istanbul Diamond