Still İstanbul Diamond ödemeleri!

Still İstanbul Diamond ödemeleri Mayıs ayının sonuna kadar indirimli bir şekilde devam ediyor

Still İstanbul Diamond ödemeleri!

Still İstanbul Diamond ödemeleri ile ilgili detayları paylaşamadan önce proje özelliklerine bakalım.
Yeşilyurt İnşaat tarafından hayata geçirilen Still İstanbul Diamond Kurtköy projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Still İstanbul Diamond Kurtköy 214 adet daireden meydana geliyor. Still İstanbul Diamond Kurtköy özellikleri arasında da fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, hamam, jakuzi, hobi alanları, basket sahası, hobi bahçesi, barbekü alanı, kafe, çocuk oyun alanları, park ve trombolin yer alıyor.

Still İstanbul Diamond Kurtköy satılık daire büyüklükleri 57 metrekare ile 156 metrekare arasında değişiyor. Still İstanbul Diamond Kurtköy 214 adet daireden meydana geliyor. Yeşilyurt İnşaat'ın hayata geçirdiği Still İstanbul Diamond teslim tarihi olarak 2015 yılının sonunu veriyor.

Still İstanbul Diamond ödemeleri
Still İstanbul Diamond, 10 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde 29 bin metrekare inşaat alanına sahip… 577 metrekare büyüklüğünde sosyal tesis alanının yer aldığı Still İstanbul Diamond, 5 ve 6 katlı 2 blokta toplam 214 konuttan meydana geliyor.   Yüzde 85’i yeşil alana ayrılan projede 5 ve 6 katlı 2 blokta toplam 214 konut yer alıyor. Fiyatların 232 bin TL'den başladığı proje, 10 dönümlük yeşillikler içinde bir arazi üzerinde ihtişamla yükseliyor. İnşaatına 2014 yılının Ağustos ayında başlanan projenin, 8 ay sonra sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Still İstanbul Diamond projesinde, Mayıs ayının sonuna kadar geçerli olan çeşitli ödeme planları sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirimin yapıldığı projede, yüzde 5 peşinatla ve 20 ay sıfır faizle de ev sahibi olunabiliyor. 

Still İstanbul Diamond nerede?
Sabiha Gökçen Havaalanı'na 2.5 km uzaklıkta olan proje, bulunduğu mevkii ve ulaşım ağına olan yakınlığı ile ayrıcalıklı bir konumda yer alıyor. Proje, ViaPort Alışveriş Merkezi'ne, Pendik Marina'ya ve TEM otobanına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Still İstanbul Diamond adres bilgileri: Yenişehir Mah. Bakü Caddesi No:16 Pendik/İstanbul

Still İstanbul Diamond iletişim bilgileri
Tel: 0216 482 48 73
Web: www.yesilyurtinsaat.com.tr

"Still İstanbul Diamond ödemeleri!" Başlıklı Haberin Galerisi

Still İstanbul Diamond ödemeleri!

Still İstanbul Diamond ödemeleri!

Still İstanbul Diamond ödemeleri!

Still İstanbul Diamond ödemeleri!

Proje Bilgisi: Still Istanbul Diamond