Still İstanbul Diamond teslimleri için geri sayım

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy-Yenişehir'de inşa edilen Still İstanbul Diamond projesinde teslimler 25 Mart'ta başlıyor

Still İstanbul Diamond teslimleri için geri sayım

Kurtköy-Yenişehir beldesinde inşa edilen Still İstanbul Diamond'da teslim zamanı yaklaşıyor. Yeşilyut imzasıyla hayata geçirilen projede daireler 25 Mart tarihinden itibaren başlayacak.

Still İstanbul Diamond'un yüzde 93'ü satıldı
Kalan son konutlar için 60 ay sıfır faiz kampanyasının uygulandığı Still İstanbul Diamond'da konutların yüzde 93'lük kısmının satıldığı açıklandı. Peşin ödemelerde de yüzde 12'lik indirimin uygulandığı projede daire fiyatları ise 302.000 TL'den başlıyor. Kurtöy'ün en nezih bölgelerinden biri olan Yenişehir'de yükselen Still İstanbul Diamond, 5 ve 6 katlı iki bloktan oluşuyor. Projede toplam 214 konut yer alıyor. 

 

Still İstanbul Diamond teslimleri için geri sayım

 

Cazip fiyat merkezi lokasyon: Still Diamond İstanbul
Still İstanbul Diamond projesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, geniş sosyal alanlar ve farklı konut seçenekleriyle dikkat çeken Still İstanbul Diamond'un merkezi bir lokasyonda inşa edildiğini belirtti. Metin Yeşilyurt, projede dairelerin Mart ayı sonunda sahiplerine kavuşacağını belirterek:

"Satışlarını büyük oranda tamamladığımız projemizin peyzaj aşamasındayız. Heyecan içinde gün sayıyoruz. Bir firma için en önemli konulardan biri de proje teslimidir. Bu süreç bir sonraki projelerimiz için en büyük referansımızdır..." dedi.

Still İstanbul Adoria'da teslimler 2016 yılı sonunda
Yeşilyurt İnşaat imzasıyla aynı bölgede hayata geçirilen bir diğer proje olan Still İstanbul Adoria'da ise inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Still İstanbul Adoria projesinde ise teslimlerin yıl sonunda gerçekleştirilmesi planlanıyor. 


 

Firma Bilgisi: Yeşilyurt Inşaat
Proje Bilgisi: Still Istanbul Diamond