Still İstanbul Diamond

Still İstanbul Diamond projesinden konut alıp, kirada oturuyorsanız aylık kira bedelinizin 1000 TL'si karşılanacak

Still İstanbul Diamond

Still İstanbul Diamond'da 214 konut yer alıyor. Projede, yüzde 5peşinatla ve 24 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor. Peşinatların 10 bin 450 TL'den başladığı Still İstanbul Diamond AVT Mimarlık Ayhan Yıldız imzası taşıyor.

Still İstanbul Diamond'ın yüzde 85'i yeşil alana ayrılıyor. 5 ve 6 katlı 2 bloktan oluşacak olan projenin inşasına Ağustos 2014'te başlanılmış olup Aralık 2015'te teslim edilmesi planlanıyor.

Daire büyüklükleri ise; 1+1 daireler 57 metrekare ile 82 metrekare arasında, açık mutfaklı 2+1 daireler 86 ila 119 metrekare arasında, 2+1 daireler 107 ila 119 metrekare arasında, 3+1 daireler ise 140 ila 156 metrekare arasında değişiyor. Pojede fiyatlar ise 209 bin TL'den başlıyor.

Still İstanbul Diamond kira yardımı
Yeşilyurt İnşaat, Still İstanbul Diamond ile birlikte farklı bir kampanya başlatıyor. Yeşilyurt İnşaat, Still İstanbul Diamond'dan 2+1 tipinde konut alan ve teslim tarihine kadar kirada oturan yatırımcılarına aylık kira bedellerinin 700 TL'sini, 3+1 tipinde konut alanların kira bedellerinin ise 1000 TL'sini karşılayacağını duyurdu.

Still İstanbul sosyal imkanlar
Yeşilyurt İnşaat tarafından hayata geçirilen Still İstanbul Diamond'da Fitness center, açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, hamam, jakuzi, hobi alanları (bilardo-masa tenisi-langırt v.b.), basket sahası, hobi bahçesi, barbekü alanı, kafe, çocuk oyun alanları, park, ve trombolin bulunan Still İstanbul Diamond'da, 214 araç kapasiteli kapalı otopark ve misafir otoparkı bulunuyor.

Still İstanbul Diamond nerede?
Sabiha Gökçen Havaalanı'na 2.5 km uzaklıkta olan proje, bulunduğu mevkii ve ulaşım ağına olan yakınlığı ile ayrıcalıklı bir konumda yer alıyor. Proje, ViaPort Alışveriş Merkezi'ne, Pendik Marina'ya ve TEM otobanına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor.
Still İstanbul Diamond iletişim bilgileri
Tel: 0216 482 48 73
Web: www.yesilyurtinsaat.com.tr

"Still İstanbul Diamond" Başlıklı Haberin Galerisi

Still İstanbul Diamond

Still İstanbul Diamond

Still İstanbul Diamond

Still İstanbul Diamond

Proje Bilgisi: Still Istanbul Diamond