Studio City İzmir'de hayata geçiriliyor

Yücesoy Mühendislik ve Şişman Yapı imzası ile inşa edilen Studio City İzmir'de hayata geçiriliyor

Studio City İzmir'de hayata geçiriliyor

Yücesoy Mühendislik ve Şişman Yapı imzası ile inşa edilen Studio City İzmir'de hayata geçiriliyor. 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Studio City 600 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin bulunduğu Studio City satılık daire büyüklükleri 45 metrekareden başlıyor. 

Studio City fiyatlarının 104 bin lira ile 209 bin lira arasında değişmesi planlanıyor. Studio City projesinde daire sahibi olacaklara peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim aynı zamanda yüzde 40 peşinat ile banka kredisi kullanılabiliyor. Projenin detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İzmir Seyrek'te yükselen Studio City projesi 4 yıllık kira garantisi sunuyor. Üniversite yaşamına uygun olan projede mobilyalı daireler de yer alıyor. Projede daire tipleri ise mobilyalı, dubleks, havuzlu ve bahçeli daireler olarak değişiyor. Her yıl 9 bin öğrenci ve 500 akademisyenin yaşam bölgesi olan Seyrek'te yapılan Studio City bölgedeki barınma ihtiyacını karşılayacak bir proje olarak tasarlandı. 

Gediz Üniversitesi'ne yürüme mesafesinde yer alan Studio City projesi Katip Çelebi Üniversitesi'ne 10, Karşıyaka - Mavişehir'e ise 15 dakika mesadede yer alıyor. Projenin birinci ve ikinci etabında 120 konut bulunuyor. Studio City projesinde daireler ise hemen teslim. 

Studio City adres bilgisi : Seyrek Cumhuriyet Mahallesi 9 Eylül Caddesi Gediz Üniversitesi 1. Kampüs Yanı Menemen - İzmir

Studio City iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0232 445 00 45 
Web adresi : www.studiocity35.com
E-posta adresi : info@studiocity35.com

"Studio City İzmir'de hayata geçiriliyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Studio City İzmir'de hayata geçiriliyor

Studio City İzmir'de hayata geçiriliyor

Studio City İzmir'de hayata geçiriliyor

Studio City İzmir'de hayata geçiriliyor

Firma Bilgisi: Yücesoy Mühendislik - Şişman Yapı
Proje Bilgisi: Studio City