Stüdyo 24’e yatırım yapan çok karlı çıkacak

Emlak Konut GYO ve EPP güvencesiyle Ispartakule’de hayata geçirilen Stüdyo 24, yarattığı yatırım fırsatı ile dikkat çekiyor

Stüdyo 24’e yatırım yapan çok karlı çıkacak

12 Nisan 2013 / emlakwebtv
Ispartakule-Bahçeşehir’in merkezinde yer alan Stüdyo 24, cazip konumu, konsepti, rezidans hizmetleri ve sosyal yaşamı ile prestij vaat ediyor. Proje, 3. köprü, yeni havaalanı ve Kanal İstanbul projesi güzergahında olmasıyla yatırımcılara göz kırpıyor. 
 
Stüdyo 24, 1 Milyon nüfuslu “Yeni İstanbul” projesi kapsamında yer alacak Bioİstanbul, Sağlıkkent ve MagnetCity’e de komşu konumda bulunuyor. Günümüzün en değerli yatırım bölgesi olan Ispartakule’de hayat bulan stüdyoların Mayıs 2014’te teslim edileceği belirtiliyor.
Yatırım yapmak veya kısa vadede cazip bir fırsatla birikimini değerlendirmek isteyen herkes için uygun seçenekler sunuyor.

Yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsat
Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar’ın ''Ispartakule'de yeri veya evi olanlar veya orada proje yapmak isteyenler zaman içerisinde çok karlı çıkacak.” sözleri, Ispartakule’ye yatırım talebini gün geçtikçe arttırırken, Stüdyo 24 daireleri de hızla tükeniyor.

Bugüne dek, % 60’ı satılan Türk-İtalyan tasarım çizgilerine sahip
stüdyolar 38 metrekareden 207 metrekareye dek farklı büyüklüklerde yatırım oranınıza uygun birçok farklı seçenek sunuyor.
Stüdyo 24’te dairelerin fiyatı 92.500 TL’den başlıyor.

Stüdyo 24 hakkında detaylı bilgi için www.studyo24.com

Proje Bilgisi: Stüdyo 24