Stüdyo 24, Satış Küpü’ne emanet

Cathay İleri Projeler ürünü ‘Stüdyo 24’ ile gayrimenkul satış ve pazarlama firması Satış Küpü, 2013 yılına işbirliği ile başladı

Stüdyo 24, Satış Küpü’ne emanet

8 Ocak 2013 / emlakwebtv
Dinamik ve farklı çizgilerinin yanı sıra yepyeni bir yaşam konseptiyle ön plana çıkan Stüdyo 24 ile 2012 yılında Kürşat Tuncel liderliğinde, gayrimenkul sektöründeki şirketlerin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek üzere kurulan Satış Küpü yeni bir işbirliğine imza attı.

Cathay İleri Projeler, Emlak Konut GYO, Emlak Pazarlama ve TOKİ işbirliği ile Başakşehir’in hemen yanı başında Ispartakule projesinin merkezinde yer alan Stüdyo 24, sıra dışı çizgisi, fonksiyonel ve yaratıcı tasarımının yanı sıra sunduğu olanaklarla 1+1 konseptine yepyeni bir bakış açısı getiren bir konut projesi.
Satış Küpü Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Tuncel bu işbirliği ile ilgili olarak şunları aktardı: “Stüdyo 24; İtalyan ve Türk mimarların tasarladığı son derece dinamik ve yenilikçi bir proje. Bu proje için bizi tercih etmelerinden dolayı son derece memnun olduk, çünkü biz de yenilikçiliği ve farklılığı felsefe edinmiş bir ekibiz. Yaptığımız işbirliği çerçevesinde Stüdyo 24’ün satış ve pazarlama faaliyetlerini biz yürüteceğiz; ekip olarak bu işbirliğinin son derece verimli olacağını düşünüyoruz.”

Stüdyo 24, 1+1 konseptini “1+ Sen” mantığıyla yeniden yorumluyor. Kapı kolundan duvar rengine, elektrik düğmelerinden banyo mermerine kadar kişiselleştirilmiş iç mimarisi, havuz kenarında gerçekleştirilecek olan teras partileri, home sinema gibi farklı olanakları ile Stüyo 24, konutu barınma mantığından 24 saat yaşam alanına dönüştürmeyi hedefliyor. TEM’in yanı başında yer alan, ciddi gelişim ve getiri potansiyeline sahip olan Stüdyo 24, yeni evli çiftler ve genç profesyoneller için ulaşılabilir fiyatlarla 2012 yılında satışa sunuldu. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.studyo24.com

Proje Bilgisi: Stüdyo 24