Stüdyo 24'ten, 13bin TL'ye varan yeni yıl fırsatı

Ispartakule’de hayata geçirilen Stüdyo24’te, 13 Ocak 2013’e kadar 13 bin TL’ye varan fiyat avantajıyla bir stüdyo daire sahibi olabilirsiniz

Stüdyo 24'ten, 13bin TL'ye varan yeni yıl fırsatı

8 Ocak 2013 / emlakwebtv
Cathay İleri Projeler ve Emlak Konut güvencesiyle Ispartakule’de hayata geçirilen Stüdyo 24, 2013'e özel 13 bin TL'ye varan fiyat avantajı sunuyor. 13 Ocak Pazar gününe kadar geçerli olacak 13 bin TL’ye varan avantaj kampanyasında, yüzde 1 peşinatla sahip olunabilen daireler için peşinatın kalanı vade farkı olmadan 12 ay içinde eşit taksitlerle ödenebiliyor.

Özellikle 10 yıldaki getirisiyle kendini amorti edebilen bir proje olmasıyla, yatırımcılar tarafından büyük talep görüyor. Stüdyo 24 ev sahipleri yüzde 1 KDV ödeyerek yeni yıl kampanyasına ek olarak yüzde 17 KDV avantajına da sahip oluyor. Teslimat aşamasında yatırımcısına yüzde 40 oranında prim sağlayacağı öngörülen proje, 13 Ocak 2013 Pazar gününe kadar süren kampanya sayesinde şimdiden 13 bin TL’ye varan bir fırsat sunuyor.

İlk evler Stüdyo 24 oluyor!
“İlk ev” olarak tercih edilen, ayrıca havalimanı personeli, doktorlar, basın çalışanları ve yeni evli çiftlerin ilgi gösterdiği stüdyolardan oluşan Stüdyo 24, 38 metrekareden 207 metrekareye kadar uzanan, tamamı geniş yaşam felsefesi ile projelendirilmiş Türk-İtalyan ortak mimari çalışmasıyla farklı dizayn seçenekleri sunuyor.

82 bin TL'den başlayan fiyatlarla, ideal büyüklüklerde tasarlanmış stüdyolar, kullanılmayan alanların getirdiği yüksek satış fiyatlarını ve daire giderlerini ortadan kaldırıyor. Ekonomik ve pratik ev yaşamını, estetik ve modern alanlarla farklı bir deneyime dönüştürüyor. Cathay İleri Projelerin profesyonelliği ve Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen projede Pop, Modern ve Cozy stüdyo stillerinden birini seçerek evinizi kişiselleştirme imkânı da sunuluyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.studyo24.com


Proje Bilgisi: Stüdyo 24