Stüdyo 24’ten cazip teklif

Emlak Konut GYO ve EPP güvencesiyle Ispartakule’de hayata geçirilen Stüdyo 24, ödeme kolaylığı avantajıyla yatırımcıların dikkatlerini çekmeye devam ediyor

Stüdyo 24’ten cazip teklif

2 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Türkiye’nin ilk stüdyo markası Stüdyo 24, İtalyan tasarımı stüdyolar için cazip bir teklif sunuyor. 24 Mayıs’a kadar geçerli olacak kampanyayla yatırımcıya büyük kolaylık sağlayan Stüdyo 24, İstanbul’daki diğer projelere kıyasla 10 yılda kendini amorti edebilen bir proje olması sebebiyle, yatırımcılar tarafından büyük talep görüyor.

Peşinat teslimde

870 TL aylık sabit taksit ve 24 bin TL’lik peşinatı teslimde ödeyerek sahip olunabilen stüdyolar, yüzde 1 KDV avantajı da sağlıyor.

“Bir+Sen” sloganıyla yeni nesil “stüdyo” anlayışı sunan Stüdyo 24’ler, 38 metrekareden 207 metrekareye kadar uzanan, tamamı geniş yaşam felsefesi ile projelendirilmiş Türk-İtalyan ortak mimari çalışmasıyla farklı dizayn seçenekleri sunuyor.

Yakın geleceğin en trend yaşam merkezlerinden biri olarak öngörülen Stüdyo 24, ideal büyüklüklerde tasarlanmış stüdyolar ile, kullanılmayan alanların getirdiği yüksek satış fiyatlarını ve daire giderlerini ortadan kaldırıyor.

1 yıl aidat ödememe fırsatı 
Cathay İleri Projeler, Stüdyo 24 dairelerinden satın almış ve arkadaşının da stüdyo daire almasını sağlamış herkese 1 yıl aidat ödememe fırsatı da sunuyor. Aidat; resepsiyon, lobi, fitness, açık havuz, kapalı garaj, lobi, toplantı odası, cep sineması, teras ve vale gibi yaşamı kolaylaştıracak ve günün her saatine keyif katacak tüm rezidans hizmetlerini kapsıyor.

Stüdyo 24 hakkında detaylı bilgi için www.studyo24.com

Proje Bilgisi: Stüdyo 24