Şua İnşaat Elite serisini üçleyecek

Şua İnşaat Satış & Pazarlama Müdürü Ahmet Sarıcalı, Elite serisini Kartal’da yapacakları projeyle üçleyeceklerini söyledi

Şua İnşaat Elite serisini üçleyecek

14 Ağustos 2012 / emlakwebtv

Yoğun bir satış temposuyla yüzde 80'inin sahiplerini bulduğu Elite City projesinde teslimlerin yaklaşmasıyla birlikte son daireler de satışa sunuldu. 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleriyle birlikte bahçe katlarının da satışta olduğu projede 4, 8, 20 ve 30 katlı binalar yer alıyor. Fiyatların 249 bin  TL'den başladığı projede 120 aya kadar  yüzde 0,99 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor.
37 bin metrekare arsa üzerinde projelendirilen Elite City açık ve kapalı sosyal tesisleri, alışveriş birimleri, çocuk merkezi, peyzaj mimarisi ve 24 saat güvenliği ile dikkat çekiyor. Elite Side projesinde de uygulanacağı gibi tüm cephelerin porselenle kaplandığı Elite City, mimarisiyle bölge de dikkat çekmeyi amaçlıyor.
Elite Serisi Kartal’da üçlenenecek
Yaklaşık 1 milyon metrekare arsa üzerinde karma bir projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını belirten Şua İnşaat Satış & Pazarlama Müdürü Ahmet Sarıcalı; "Önümüzdeki dönem hedeflerimiz arasında 3 projemiz yer alıyor. Mimarisi ve konumları itibariyle İstanbul'un en önemli projeleri arasında yer alacak ve sembol niteliği taşıyacak geniş ölçekli Kartal projemiz ile farklı lokasyonlarda yer alacak konut projelerimiz olacak. 2 yıl içinde 6 bin konutu hayata geçirme hedefimiz var. Bu doğrultuda hazırladığımız projelerle "Elite" markamızı daha da ileri taşımayı ve sektördeki payımızı genişletmeyi hedefliyoruz." dedi.

Firma Bilgisi: Şua Inşaat