Şua İnşaat Fikirtepe projesi yıkıma başladı

Şua İnşaat Fikirtepe projesi yıkıma başladı. Şua İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ahmet Sarıcalı yıkım ile ilgili açıklamalarda bulundu

Şua İnşaat Fikirtepe projesi yıkıma başladı

Şua İnşaat Fikirtepe projesi için yıkım başladı. Şua İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ahmet Sarıcalı yıkım ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Kentsel dönüşüm projemiz, fiziki mekânlardaki değişiklik ve yeniliklerin yanında sosyal ve ekonomik açıdan da iyileştirme ve planlamayı içeriyor. Kentsel dönüşüm kapsamında proje alanımızda bulunan daire sahiplerinin kiralarını peşin ödeyerek tahliyeleri tamamladık. Yıkım ruhsatı ile beraber boşaltılan binalarda yıkım işlemimiz sürüyor. Fikirtepe projemiz 754 konut ve 4 bin 500 metrekare ticari alandan oluşuyor. En son teknoloji kullanılarak yaşanabilir, estetik ve depreme dayanıklı kaliteli konutlar bu bölgede yükselecek. Bölgenin en prestijli projesini hayata geçireceğiz. Kasım’da ruhsatla birlikte projemizi lanse etmeyi planlıyoruz. Ülkemizin ilk planlı kentsel dönüşüm projesinde mutlu sona doğru hızla ilerliyoruz. 2016’da hızlı bir yapılaşma ile projemizi beklenen süreden daha önce erken teslim etmeyi planlıyoruz.

Şua İnşaat Fikirtepe projesi nerede?
E-5 Otoyolu’nun yanında konumlanan proje; Metro, Metrobüs, TEM Otoyolu, Üsküdar ve Kadıköy’e de yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Şua Inşaat
Proje Bilgisi: Şua Inşaat Fikirtepe Projesi